Neler Yeni

sokaktan ezilen kediyi aldim pireli yardım

Maykıl

80+ Silver
2 gundur sokakta annesi belli olmayan ezilen ve bizim apartmanin sakin kedisinin bile dovdugu bir yavru vardi bir anlik evime aldim veteriner kapali ustunde pireler gordum bende eve bulasmasin diye ikimizide banyoya kitledim suan ama pireler hakkinda ne yapacagimi bilmiyorum bilgisi olan varmi

Hanaz

80+ Silver
Evde dolaştıysa o pire yayılmış olabilir ayrıca tüm gece banyodamı kalıcaksın?
Eskiden olsa yıka derdim ama şuan aldığın gibi geri bırak diyeceğim

Maykıl

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evde dolaştıysa o pire yayılmış olabilir ayrıca tüm gece banyodamı kalıcaksın?
Eskiden olsa yıka derdim ama şuan aldığın gibi geri bırak diyeceğim
evde dolasmadi eve aldim once kendi odamda biraz sevdim sonrasindada ikimizi banyoya kitledim, sabaha kadar banyoda kalabilirim sorun degil uyku duzenim oglen uyuyup aksam uyanicak sekilde gece uyumayacagim zaten fakat birazdaha fikir alip en kotu aldigim gibi geri birakacagim..

Hanaz

80+ Silver
evde dolasmadi eve aldim once kendi odamda biraz sevdim sonrasindada ikimizi banyoya kitledim, sabaha kadar banyoda kalabilirim sorun degil uyku duzenim oglen uyuyup aksam uyanicak sekilde gece uyumayacagim zaten fakat birazdaha fikir alip en kotu aldigim gibi geri birakacagim..
En iyisi kurtulmak sana öyle söyleyeyim ha alıp bakmak sana kalmış 3 kedi sahibi oldum ilk 2 sini bırakmak zorunda kaldım (başka sahip bularak)

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,002
İsim
Mehmet Aslan
hocam banyoda mı kalınır deli misin sen :kekw: Sal evin yakınlarına sabah veterinere götürürsün.

Top Bottom