Neler Yeni

son sene sınıfta kaldım(yeni yönetmelik)[ÇÖZÜLDÜ]

emin14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yeler
(acil)Ben bazen ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikte müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor.

kaynak;https://mektepligazete.com/haber/detay/ogrenci_ve_veliler_dikkat_meb_duyurdu_artik_okul_mudurleri_bile_degistiremeyecek…#:~:text=Devamsızlık affı bekleyen öğrenci ve,bir değişiklik söz konusu olmayacak.
8EA5A999-DA1E-42B9-A6DE-D192B6FB67FD.jpeg

acaba okul harici devamsızlığı değiştirecek bir yer varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum

Edit:arkadaşlar bugün müdür denedi birinin 2 gün öncesinin raporunu basbaya kaydetti
yalan haber :)

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
mehmet demirel
(acil)Ben bazen ders çalışmak için okula gitmiyordum devamsızlığı düzeltirim diyordum.son durumda özürsüz 12.5 gün devamsızlığım var yeni yönetmelikte müdürün devamsızlığı değiştiremeyeceği yazıyor.

acaba okul harici devamsızlığı değiştirecek bir yer varmıdır? yardımlarınızı bekliyorum
mudure az para ile biraz ikna edici konuşursan 10 gune çektirirsin devamsizligi

emin14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yeler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
değiştirir benim kardeşimin okulundada değiştiremiyorlardı bağış yapınca paşa paşa değiştiriyolar
hocam bu yeni yönetmelik daha dün yürürlüğe girdi müdürün yetkileri kısıtlanmış bildiğiniz gibi değil.hayırlısı olsun düzeltemezsem önüme bakarım artık :)

hocam bu yeni yönetmelik daha dün yürürlüğe girdi müdürün yetkileri kısıtlanmış bildiğiniz gibi değil.hayırlısı olsun düzeltemezsem önüme bakarım artık :)
yok öyle dünya ben söyleyeyim adı üstünde müdür napçakmışız il milli eğitim müdürünemi gidecekmişiz daha bu gün devamsızlık düşürttük 1.5 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yetkisi kısıtlanmış diyor. Yani adam istese de yapamaz.
ilerleyen günlerde tamamıyla açığa çıkar 2.dönemin sonuna 3 ay kala böyle bişey yapması mantıksız :/

emin14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yeler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok öyle dünya ben söyleyeyim adı üstünde müdür napçakmışız il milli eğitim müdürünemi gidecekmişiz daha bu gün devamsızlık düşürttük 1.5 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilerleyen günlerde tamamıyla açığa çıkar 2.dönemin sonuna 3 ay kala böyle bişey yapması mantıksız :/
zaten 90 gün kala mantıksız sanırım dediğiniz doğru sağolun hocam :)

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
E okula girebilen varmı aynı durum bende de vardı okula dilekçe verdik ama göremiyorum özürsüze geçmişmi devamsızlıklarım diye. Sadice okuldan rehber hocası devamsızlıklarımı göstermişti. Daha göremedim geçip geçmediğini

BGSGP

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
ne s2m sonik bir sistem lan bu son günde sistem değiştirme falan. malum kişi tüm eğitim kariyerinde şu belgeyi almış olmalı:
1709927315811.jpg

benim de başıma böyle ***** bir şey gelirse diye korkuyom ki gelcek illaki. (bu dönem gelmez de gelecekte yani.)
E okula girebilen varmı aynı durum bende de vardı okula dilekçe verdik ama göremiyorum özürsüze geçmişmi devamsızlıklarım diye. Sadice okuldan rehber hocası devamsızlıklarımı göstermişti. Daha göremedim geçip geçmediğini
Eokulda hem mobil uygulamada hem web sitede gözüküyor olması lazım.

sen hala burdamısın vakit kaybetmeden gerekli yerlere git rapormu alıyon napıyon basvur müdüre vs

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
ne s2m sonik bir sistem lan bu son günde sistem değiştirme falan. malum kişi tüm eğitim kariyerinde şu belgeyi almış olmalı:
Alıntıyı görüntüle

benim de başıma böyle ***** bir şey gelirse diye korkuyom ki gelcek illaki.

Eokulda hem mobil uygulamada hem web sitede gözüküyor olması lazım.
Şuan girilemiyor 1 aydır böyle internette baktım da olmuyor kimsede sadice yöneticilere açık sanırsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,508
Üyeler
152,261
Son üye
beetlen124
Top Bottom