Neler Yeni

SonOyuncu veri sızıntısı

Leviodas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Levent
Zamanında başka bir forumda CraftRise'da veri sızıntısı olduğunu paylaşmıştım. SonOyuncu ile ilgili birkaç veri sızıntısı şüphem vardı fakat çok umursamamıştım. Ama bugün fark ettim ki SonOyuncu'da da uzun bir zaman önce veri sızıntısı olmuş. Çok uzatmadan anlatayım:

3-4 yıl önce düzenli olarak her gün SonOyuncu oynuyordum. Sonrasında yavaş yavaş bıraktım, 2-3 ayda bir girip etrafta dolaşıp çıkıyordum. Bugün girdim ve baktığımda param harcanmış, itemlarımın hepsi gitmişti. Oyun içi loglara baktım, oyun içi loglarda bir sorun yoktu. Site loglarına baktığımda hesabıma başka birilerinin girdiğini gördüm.

Ardından hala aktif olarak SonOyuncu oynayan arkadaşlarımla konuştum ve onların arkadaşlarında yaklaşık 500-600 kişinin oyun içi isim, şifre gibi bilgileri olduğunu öğrendim. Arkadaşımın söylediğine göre bu 500-600 kişi sadece buzdağının görünen kısmıymış.

Zamanında bir başka konuda tanımadığım birisinin oyun içinde adımı soyadımı söylediğini yazmıştım. Şimdi bakınca o olay da anlam kazandı. Aşağıya giriş yapılan zamanları bırakıyorum. Kırmızı kutuya aldıklarım benim girmediğim zamanlar.

SonOyuncu ve CraftRise oynayan arkadaşlara tekrar şifrelerini değiştirmelerini öneririm. Aynı şekilde Google şifrelerini de yenilemelerini tavsiye ederim.

Ekler

• Screenshot_41.png
    Screenshot_41.png
    37.5 KB · Hit: 20

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykutkxdd
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
8hjx
kaspersky veri sızıntısı denetleme aracı da bana bunu söylemişti, craftrise ve sonoyuncuda zaten veri sızıntıları zaman zaman oluyor...
bu swler yerine minecraftı satın alıp hypixel tarzı sunucularda oynamak daha mantıklı.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Muhammet Çağrı
Bi ara CraftLime için de olmuştu adamlar baya satıyodu verileri reklam amaçlı Ruslar hacklemişti.

Top Bottom