Neler Yeni

Sons Of The Forest Fiyatı Artık Belli Olsa Keşke

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
Sons Of The Forest çıkış tarihi artık gerçekten belli ve çıkmasına neredeyse 1 ay kalmışken neden yine de fiyatı belli olmuyor ve ön sipariş veremiyoruz? Mesela Fifa 23 fiyatı aylar öncesinden belli olup ön sipariş verebiliyorken bu Endnight Games firması çekirdek mi çıtlıyor hocam? Gerçekten yarattıkları bu kadar heyecana rağmen hikaye ve oyunda istediğimizi alamazsak gerçekten hayal kırıklığı olur. Konu hakkında fikirlerinizi almak isterim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ben crack indireyim ya.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben crack indireyim ya.
Crack oyunlara net bir şekilde hayır derim. 100 TL oyun gelir alırım bir gün 300 den 150 düşer onu da alırım ara sıra böyle ala ala kütüphaneyi dizersin tabi ki her gün bunları harcamak mümkün değil. Bana göre kara cumada düşecek baya fiyatlar

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Crack oyunlara net bir şekilde hayır derim. 100 TL oyun gelir alırım bir gün 300 den 150 düşer onu da alırım ara sıra böyle ala ala kütüphaneyi dizersin tabi ki her gün bunları harcamak mümkün değil. Bana göre kara cumada düşecek baya fiyatlar
Düşüncenize saygı duyarım hocam. Ben kendimi bildim bileli crack kullanıyorum. Tek crysis serisini ve trilogy olarak 2 farklı şekilde satın aldım. Onu da çok beğendiğimden ötürü destek çıkmak için.
Bunun haricinde dışarıda gezmek için harcayacağım parayı oyuna yatırıp öldürmek tercihim değil.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düşüncenize saygı duyarım hocam. Ben kendimi bildim bileli crack kullanıyorum. Tek crysis serisini ve trilogy olarak 2 farklı şekilde satın aldım. Onu da çok beğendiğimden ötürü destek çıkmak için.
Bunun haricinde dışarıda gezmek için harcayacağım parayı oyuna yatırıp öldürmek tercihim değil.
ben 2-3 ayda bir anca harcama yapıyorum ama nerede harcarsak harcayalım her şey pahalılandı ya

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
ben 2-3 ayda bir anca harcama yapıyorum ama nerede harcarsak harcayalım her şey pahalılandı ya
Öyle hocam, artık hatrı sayılır paralar ödemiyoruz sonuçta oyunlara... Gönül isterdi ki orjinal olsun ama olmuyor.

Carrier

80+ Bronze
aksine benim düşüncem oyuna para yatırmak dışarda yemekten daha iyidir dışardaki bir gün gezme tozma kaç oyun parasına bedel
Mesaj otomatik birleştirildi:

aksine benim düşüncem oyuna para yatırmak dışarda yemekten daha iyidir dışardaki bir gün gezme tozma kaç oyun parasına bedel
hiç olmasa kaliteli oyun alırsın o fiyata günlerce, haftalarca oynarsın

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

hiç olmasa kaliteli oyun alırsın o fiyata günlerce, haftalarca oynarsın
Düşüncenize saygı duyarım hocam. Ben parasını kontrol edebilen biriyim en kötü 100 TL'ye kapatırım günümü, bu da 1 oyuna bedel.

Carrier

80+ Bronze
Düşüncenize saygı duyarım hocam. Ben parasını kontrol edebilen biriyim en kötü 100 TL'ye kapatırım günümü, bu da 1 oyuna bedel.
Hocam nasıl 100 tl ya bana da öğretin parayı kontrol edebilmeyi malum tr şartlarında dışarıya adım atmak paralı.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam nasıl 100 TL ya bana da öğretin parayı kontrol edebilmeyi malum tr şartlarında dışarıya adım atmak paralı.
İstanbul esenyurt'tayım, dolmuşa 5 tl veriyorum sonra marmaraya geçiyorum bu da 7 tl falan kadıköy'de iniyorum, güzel bir zurna dürümcüde 45 tl'ye kolasıyla beraber yiyorum. Totalde 69 TL ediyor. Kalanını da çar çur ediyorum öyle.

Ya da taa gebzeye kadar gidiyorum yine aynısını tekrarlıyorum. Köfteci yusuf da olabilir f/p menüleri var.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
köfteci yusufta önceden 20 30 TL'ye gidip karnını doyururdun yanında ekmekte yesen

bu dönemlerde artık internetten alışveriş yapıp yeni bir şeylere sahip olmak daha cazip geliyor

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Bence Sevdiğiniz oyunları satın almaya çalışın özellikle bağımsız oyunları, sevdiğiniz oyunların devamını görmek istiyorsanız tabi. Crysis serisi Türk oyuncular için de ayrı bir yeri vardır benim ilk Türkçe dublaj gördüğüm oyundu zamanında çok etkilemişti.

Son düzenleme:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Abdullah Aydoğdu
İstanbul esenyurt'tayım, dolmuşa 5 TL veriyorum sonra marmaraya geçiyorum bu da 7 TL falan kadıköy'de iniyorum, güzel bir zurna dürümcüde 45 TL'ye kolasıyla beraber yiyorum. Totalde 69 TL ediyor. Kalanını da çar çur ediyorum öyle.

Ya da taa gebzeye kadar gidiyorum yine aynısını tekrarlıyorum. Köfteci yusuf da olabilir f/p menüleri var.
Niye o kadar uğraşmak yerine eve sipariş etmiyosun

Top Bottom