Neler Yeni

Sorun Öğrencide mi Yoksa Sistemde mi?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben bir sayısal öğrencisi olarak evet çalışmalıyım ve eksiğim var ancak suç hep bizim çalışmamamızda mı?
Sorun genel olarak kimde?
Mesela bana göre ben sayısal öğrencisiim ama korkuyorum sayısaldan ve sevemiyorum ama sözele göre becerebiliyorum çünkü sayısalda aşırı bir zorlama oldğunu düşünüyorum acaba ben mi haklıyım yoksa sistem mi?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben bir sayısal öğrencisi olarak evet çalışmalıyım ve eksiğim var ancak suç hep bizim çalışmamamızda mı?
Mesela bana göre ben sayısal öğrencisiim ama korkuyorum sayısaldan ve sevemiyorum ama sözele göre becerebiliyorum çünkü sayısalda aşırı bir zorlama oldğunu düşünüyorum acaba ben mi haklıyım yoksa sistem mi?
Sistem Yanlış Zaten Hep Yanlıştı Daha'da Beter Oldu Suç Biz'de Değil.

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
Sistemde. Sadece eğitim değil her alanda sistem leş.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem Yanlış Zaten Hep Yanlıştı Daha'da Beter Oldu Suç Biz'de Değil.
Yani sayısal her zaman kazık.
Sözel easy-medium ama matematik görünce YKS zorlktan canı çekiyor ve hamile kadın gibi aşeriyor görünce.
Bu adalet mi?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
AKP'li tanıdığı olmayan kaybeder arkadaş özet bu.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Ülkede matematik yapamıyorsan m*l yerine koyuluyorsun. Gerçi yapsan ne olacak o kadar oku, çalış sonra işsiz kal. Geçen yılın KPSS birincisi en son temizlikçiydi sonra ne oldu bilmiyorum.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
öğrencinin çalışmaması kendi hatası ama eğitim sisteminde bana 1 tane düzgün şey sayar mısınız ? sırf matematik denen ders için kaç kişinin hayatı gitti allah bilir

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
Para ve kafan varsa git yurt dışına. Burada kendini heba etme. Giden yıllarına üzülürsün.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
%70 sistemde %30 öğrencide.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Para ve kafan varsa git yurt dışına. Burada kendini heba etme. Giden yıllarına üzülürsün.
Hocam bu yüzden yazılım öğreniyorum ve bir yandan kendimi geliştirecek şeyler dinliyorum ve araştırıyorum arada sırada ise video editleme işleri yapıyorum. Okul olur olmaz ben öğreneyim .

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
bizim edebiyatçı didem hocamız vardı ahirette karşıma çıkmasın diye hakkımı helal ettim
kendisi tüm ders boyunca dır dır konuşurdu bize bir şey katmazdı sınava gelince hiç acımazdı
hocanın bize bir şey öğretmesi gerekirken biz kendimiz evde öğreniyorduk o derece kötü hocalarımız ve sistemimiz var

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bizim edebiyatçı didem hocamız vardı ahirette karşıma çıkmasın diye hakkımı helal ettim
kendisi tüm ders boyunca dır dır konuşurdu bize bir şey katmazdı sınava gelince hiç acımazdı
hocanın bize bir şey öğretmesi gerekirken biz kendimiz evde öğreniyorduk o derece kötü hocalarımız ve sistemimiz var
Öğretmenlerin kura ile göreve gelmesinden ne bekliyorsun ki?
Suç bu kadar üniversite açanda.

Top Bottom