Neler Yeni

Sosyal olmayan biri için youtube mu twitch yayını mı kendisini geliştirmek için

zamzom

80+
Merhabalar,
Biraz anti sosyal yönüm ile kendime kızıyorum biraz açılmam biraz sosyal medyada da arkadaş çevresi edinip sosyal olmak istiyorum zaten oyun da oynuyorum dedim ama kendim bir şeyler üretip ileride ve sonrasında gelişim katetmek istiyorum sizce youtube a özel videolar mı twitch yayını mı yapmam daha etkili olur ayrıca youtube derseniz ne önerebilirsiniz işte oyun videosu ya da şunu yapabilirsin diye öneri verebilirseniz sevinirim.
Yayın yapmak daha kolayıma geliyor fakat yayında her şey anlık geliştiği için kontrol edememek biraz can sıkıcı onun haricinde daha kolay geliyor ama sırf oyun olduğu için az izleneceğimi biliyorum onun dışında en azından diyorum biraz daha çekingenliğimi atarım 3-5 kişi de gelirse muhabbet devam ettirir öyle de bitiririm.

Youtube daha zevkli geliyor içerik bulabilsem en güzel anları ve en güzel zamanları kesip istenilen şeyi gösterme hususunda bir ilizyonist gibi istenileni veririm ve daha güzel olur tek sıkıntı içerik sıkıntı bilgisayar başında olabildiğim içerikleri yapabilirim.

Twitch de 1e1 dc cekip konuşmalar yapıp yayındaki kişilerle konuşarak direkt utangaçlığımı azaltıp sosyal yönüme artı katabilirim 2 sini de yap diceksiniz ama youtube de ne konuda içerik ekleyeceğim konusunda fikrim yok dümdüz 60dk bir oyun videosunu kim izler ki daha çok ilgi çekici olmak zorundayız orada da 1e1 etkileşim için twitch daha mantıklı gibi.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,502
İsim
Emre siyah
sanal alemden uzaklaş sosyalleşme böyle olmaz gerçek hayatta insanlarla konuş.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanal alemden uzaklaş sosyalleşme böyle olmaz gerçek hayatta insanlarla konuş.
zaten aktif bir işte çalışıyorum ama gene de pek fazla ortamım yok o yüzden akşamları eve yorgun argın gelince bilgisayar ile baş başa kalıyorum bu 2 adımdan birisini atmak istiyorum

Kara*

80+ Silver
İkisi güzel işler ama artık oyun içeriklerine dediğiniz gibi etkisi pek fazla olmuyor, genelde farklı olan kişilikleri millet çok seviyor. Default çar açıp 60 dakika gibi şeyler baya bayar milleti, max 10-20 dakika kesitli şeylere alıştık ister istemez. En iyisi siz yayın yaparken oyun oynayıp sohbet etmeye çalışın, youtube içerikleri olarak oyun vs. editleriyle başlayabilirsiniz. Şu trend olan ergen gibi bol küfür eden her saniyeye gereksiz edit atan kanallar bile tutuluyor, siz kendinize göre bir şey bulup yapsanız iyi olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,629
Üyeler
140,678
Son üye
mertler