Neler Yeni

Sosyal Platformlarda Küfür Ve Hakaret

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Bu da senin alınganlığından kaynaklı olan bir şey. Amacım küfürü savunmak kesinlikle değil ama abartı olmadığı sürece bu yola başvurmak benim görüşüme ters
Edilen Küfür " Senin Anneni Babanı Yedi Ceddini .......... Gelmişini Geçmişini ......... Doğmamış Bebegini ....... Diye Uzuyor Küfür Sizce Abartı Küfür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi güzel bir açıklama olmuş teşekkür ederim fakat olayın şu yüzüde var ben mesela iktidara yönetmesini beceremiyorsun dediğim zaman biri oradan gelip bana hakaret ediyor ben de onu küfür ettiğim zaman o adam bana hakaret davası açarsa ve ne kadar adaletli bir ülke olduğumuza biliyorsun bu işin sonu yine bana patlayabilir. ("ifade özgürlüğümüz" olduğu için)
Dostum Bana Edilen Hakaretde Veya Küfür De Hep Susup Ekran Görüntüsü Alıp Dava Açtım He Tabi Bana 18 Yaşında Küçük Olanlar Da Küfür Etiler Korkutma Amacı İle Dava Edeceğim Seni Deyip Geçiştirdim

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Bizden para çıkar mı süreç içerisinde
1000 5000 lik ceza mahkemeye mi bize mi bir karımız olur mu yani :D

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Bizden para çıkar mı süreç içerisinde
1000 5000 lik ceza mahkemeye mi bize mi bir karımız olur mu yani :D
Para Cezaları Bir Birinden Farklı Dostum Hakim Ne Derse O Olur Yani Ya " Devlet Hazinesine " Yatırılır Para Yada " İdari Para Cezasına Girer "

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Edilen Küfür " Senin Anneni Babanı Yedi Ceddini .......... Gelmişini Geçmişini ......... Doğmamış Bebegini ....... Diye Uzuyor Küfür Sizce Abartı Küfür

Dostum Bana Edilen Hakaretde Veya Küfür De Hep Susup Ekran Görüntüsü Alıp Dava Açtım He Tabi Bana 18 Yaşında Küçük Olanlar Da Küfür Etiler Korkutma Amacı İle Dava Edeceğim Seni Deyip Geçiştirdim

umrumda dahi olmaz güler geçerim :D abartı derken demek istediğim 5-6 fake hesabıyla engellemene rahmen yapmaya devam ediyorsa bu abartıdır :D küfürün uzaması benim için abartı değil aksine gülmemin uzamasıdır

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024

umrumda dahi olmaz güler geçerim :D abartı derken demek istediğim 5-6 fake hesabıyla engellemene rahmen yapmaya devam ediyorsa bu abartıdır :D küfürün uzaması benim için abartı değil aksine gülmemin uzamasıdır
Herkes Farkli Düşünür Elebete Dostum Lakın Ben Saygisizliga Tahammul edemıyorum

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
Para Cezaları Bir Birinden Farklı Dostum Hakim Ne Derse O Olur Yani Ya " Devlet Hazinesine " Yatırılır Para Yada " İdari Para Cezasına Girer "
bi kazancım olmaz yani adamın ceza almasından başka .d

Top Bottom