Neler Yeni

Soundcare q10 i bozuk mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Emin topuz
Dün aldım kulaklıgi ve ilk günden bozuldu sanırım cunku ses bir gelip bir gidiuor 1 saniyr caliyo 1 saniye duruyor ve bunu ritmik bir sekilde yapıyor sarjı %50 gösteriyor fakat kulaklığı açinca battery medium diyor yardımcı olursaniz sevinirim

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Dün aldım kulaklıgi ve ilk günden bozuldu sanırım cunku ses bir gelip bir gidiuor 1 saniyr caliyo 1 saniye duruyor ve bunu ritmik bir sekilde yapıyor sarjı %50 gösteriyor fakat kulaklığı açinca battery medium diyor yardımcı olursaniz sevinirim
Q30 aldığımda ilk gün öyleydi sonra düzeldi bi iki gün kullan duzelmezse iade et

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
%50 şarj zaten medium oluyor da ses olayını bilmiyorum.

Anker servisi iyidir ama, cihaz bozuksa yardımcı olurlar. Bende 1.5 sene kullanım sonrası tek tarafın sesi gitmişti, servise yolladım servis değişim kararı verdi neredeyse 2 yıldır da değişim ürününü kullanıyorum 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,100
Üyeler
142,088
Son üye
mikailtoktas_
Top Bottom