Neler Yeni

Soundpeats Air 3 vs JBL wave 300 vs TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Merhaba bu üç üründen birini almaya karar verdim sizce hangisini almalıyım?

JBL Wave 300

SoundPEATS Air3

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO

1000 TL'ye kadar önerebileceğiniz ürünler varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hocam geçen sene soundpeats air 2 aldım ve memnunum, tek sıkıntısı sol kulaklığın sarjı 10-20dk erken bitiyor sağ kulaklığa gore, yeni kukaklık alacak olsam air 3 alırdım ama bu konularda güncel olmadığımı ve sadece air 2 üstünde kullanıcı deneyimim olduğunu bilin

RaYmNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Arda Yaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam geçen sene soundpeats air 2 aldım ve memnunum, tek sıkıntısı sol kulaklığın sarjı 10-20dk erken bitiyor sağ kulaklığa gore, yeni kukaklık alacak olsam air 3 alırdım ama bu konularda güncel olmadığımı ve sadece air 2 üstünde kullanıcı deneyimim olduğunu bilin
Anladım. Benim kendi kullandığım kulaklığın şarj soketleri bozulduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kulaklıklar kutudan şarj olmuyor. Air 3'te bu sorunla karşılaşır mıyım? Eski kulaklığım Xiaomi Redmi Airdots.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Anladım. Benim kendi kullandığım kulaklığın şarj soketleri bozulduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kulaklıklar kutudan şarj olmuyor. Air 3'te bu sorunla karşılaşır mıyım? Eski kulaklığım Xiaomi Redmi Airdots.
Air 2 yi 1 senedir kullanıyorum hiç oyle bir sorunum olmadı ve neredeyse her gün kutuyu ve kulaklıkları temizledim, dediğim gibi karşılaştığım tek sorun iki kulaklıktan birinin sarjının 10-20 dk daha erken bitmesi, onun dışında ses kalitesi vb inanılmaz memnunum

RaYmNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Arda Yaman
Air 2 yi 1 senedir kullanıyorum hiç oyle bir sorunum olmadı ve neredeyse her gün kutuyu ve kulaklıkları temizledim, dediğim gibi karşılaştığım tek sorun iki kulaklıktan birinin sarjının 10-20 dk daha erken bitmesi, onun dışında ses kalitesi vb inanılmaz memnunum
Teşekkürler Air 3 almaya karar verdim.

RaYmNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Arda Yaman
Hayırlısı olsun, inşallah sorunsuz bir ürün gelir, btw 18-25 temmuzda amazonda indirimler olucak acelesi yoksa beklemenizi oneririm
Evet biliyorum kendime doğum günü hediyesi olarak seçmiştim zaten tam da o tarihler arasına denk geliyor.

RaYmNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Arda Yaman
Son bir sorum daha olacak ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğum günün şimdiden kutlu olsun hocam, iyi günlerde kullanın
Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama bu ürün nasıldır acaba?

Son düzenleme:

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Son bir sorum daha olacak ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama bu ürün nasıldır acaba?
Hocam air 2 dışında başka bir tecrübem yok size ne soylesem yalan olur :D soundpeat sitesinden seri numarası ile kontrol edebiliyor olmanız lazım garanti vb için yanlış bilmiyorsam

RaYmNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Arda Yaman
Hocam air 2 dışında başka bir tecrübem yok size ne soylesem yalan olur :D soundpeat sitesinden seri numarası ile kontrol edebiliyor olmanız lazım garanti vb için yanlış bilmiyorsam
Tekrar tekrar teşekkürler. iyi geceler dilerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,846
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom