Neler Yeni

Soyulan Kulaklık Pedi için Yardım

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
Arjadaşlar rampage rgw9 comfort kulakligi kullaniyorum. Suan yeni kulaklik alacak paramda yok. Pedler acayip derecede soyuluyor ve söküp oyle kullanayim diyorum ama asiri derecede fazla sök sök bitmiyor. Her seferinde şu kadar ped cikiyor. İnternette baktim uygun model bulamadim, rampage teknik servisine ulastim uygun model yok dediler. Ne yapabilirim?
IMG_20240425_133449.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arjadaşlar rampage rgw9 comfort kulakligi kullaniyorum. Suan yeni kulaklik alacak paramda yok. Pedler acayip derecede soyuluyor ve söküp oyle kullanayim diyorum ama asiri derecede fazla sök sök bitmiyor. Her seferinde şu kadar ped cikiyor. İnternette baktim uygun model bulamadim, rampage teknik servisine ulastim uygun model yok dediler. Ne yapabilirim?
IMG_20240425_133449.jpg
IMG_20240425_133457.jpg

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Heath Ledger
Hepsini söktüm ben rahatım, geçen aya kadar çok sıkıntı yaşadım ben de

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Zımpara kağıdı tarzı bişeyle kolay sökülür bence

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arjadaşlar rampage rgw9 comfort kulakligi kullaniyorum. Suan yeni kulaklik alacak paramda yok. Pedler acayip derecede soyuluyor ve söküp oyle kullanayim diyorum ama asiri derecede fazla sök sök bitmiyor. Her seferinde şu kadar ped cikiyor. İnternette baktim uygun model bulamadim, rampage teknik servisine ulastim uygun model yok dediler. Ne yapabilirim?Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Rampage kullanıyorum. İki kulaklıkla da aynı sorun var. Önüne geçilecek bir şey değil. Fazlalıklar törpülenirse belki dökülmesi gecikir.

Aykut D.

80+ Gold
Arjadaşlar rampage rgw9 comfort kulakligi kullaniyorum. Suan yeni kulaklik alacak paramda yok. Pedler acayip derecede soyuluyor ve söküp oyle kullanayim diyorum ama asiri derecede fazla sök sök bitmiyor. Her seferinde şu kadar ped cikiyor. İnternette baktim uygun model bulamadim, rampage teknik servisine ulastim uygun model yok dediler. Ne yapabilirim?Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Hepsini soydum ben .

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
can
vazelin tarzı kremle besleyebilirsin normal deri olsa işe yarar fakat bunlar suni deri etkisi olurmu denemeden anlayamayız

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hepinize tek tek hepsini soymak tek çare gibi görünüyor.

Top Bottom