Neler Yeni

Söz nişan hazırlıkları

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Donanım arşivi ailem sizden bir konuda görüş ve yardım talebim olacaktı. Bu cumartesi gününe sözüm olacak. İsteme gününde çiçek çikolata ve baklava gerekiyor olacak. Ve alyansları da almamız gerekiyor. Üstüne durumum da çok iyi olmadığı için her şeyin en uygununu almaya yetiştirmeye çalışıyorum. Bildiğiniz tanıdığınız yardımcı olabilecek kuyumcu, isteme çiçeği konusunda yardımcı olabilecek çiçekçi, isteme için bu konularla ilgilenen çikolatacı ve tatlı konusunda da bu işleri yapan kişiye ihtiyacım var. Bu işlerle ilgilenen içine girenler mutlaka beni anlayacaktır. Bu denli zor bir ekonomik süreçte En az hasarla çıkmaya çalışıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim😊

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,664
İsim
Mert Can Ergün
Mutluluklar dilerim

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Taha Efe
Donanım arşivi ailem sizden bir konuda görüş ve yardım talebim olacaktı. Bu cumartesi gününe sözüm olacak. İsteme gününde çiçek çikolata ve baklava gerekiyor olacak. Ve alyansları da almamız gerekiyor. Üstüne durumum da çok iyi olmadığı için her şeyin en uygununu almaya yetiştirmeye çalışıyorum. Bildiğiniz tanıdığınız yardımcı olabilecek kuyumcu, isteme çiçeği konusunda yardımcı olabilecek çiçekçi, isteme için bu konularla ilgilenen çikolatacı ve tatlı konusunda da bu işleri yapan kişiye ihtiyacım var. Bu işlerle ilgilenen içine girenler mutlaka beni anlayacaktır. Bu denli zor bir ekonomik süreçte En az hasarla çıkmaya çalışıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim😊

Yani,Sayılır...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutluluklar Bu arada hocam, Allah Hayırla devamını nasib etsin :)

SnareEcho

80+ Silver
Mutluluklar dilerim hocam. Adana da oturuyorsanız Kuzey Kuyumcu'yu öneririm. Dayımın arkadaşları orada çalışıyor dayım da bir ara orada çalışıyordu. Dayım kuyumcular arasında ünlü bir insandır her yerden iş teklifi geliyor. Kuzey Kuyumcu'da sahtecilik, yalan vs. yoktur. Adana'ya yakınsanız Kuzey Kuyumcu'ya gidebilirsiniz.

Son düzenleme:

Kontfire

80+ Silver
Dostum melodi çikolata uygun fiyatlı kaliteli yapıyor, ince kare paketli çikoktaların kilosu baya uygundu. İsteme çiçeğinde karşı taraf görgüsüz değilse 40 tane kırmızı gül al ortasına bir tane beyaz gül koydurt. Bir tane daha gül al sapını kestir ve ceketinin iç cebine sakla. Kıza söyle sana kahveyi en son getirsin ama nedenini söyleme, sana kahveyi getirdiğinde tam fincanı tepsiden alacakken durakla ve cebinden gülü çıkar tepsiye koy sonra fincanı al teşekkür et. Efsane güzel oluyor ben yaptım güzel ve komik bir anı oluyor herkesin çok hoşuma gitmişti ve kızlar bayılır böyle olaylara. Daha yeni evliyim bende o sebepten seni anlıyorum

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Hocam hangi il?

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mutluluklar dilerim
Teşekkür ederim. O kadar zorlu ve parasal anlamda zorluyor ki desteğe ihtiyacım oluyor.

Mutluluklar dilerim
Teşekkür ederim sağolasın 😊

Yani,Sayılır...

Mutluluklar Bu arada hocam, Allah Hayırla devamını nasib etsin :)
Amin inşallah hocam 😊

Mutluluklar dilerim hocam. Adana da oturuyorsanız Kuzey Kuyumcu'yu öneririm. Dayımın arkadaşları orada çalışıyor dayım da bir ara orada çalışıyordu. Dayım kuyumcular arasında ünlü bir insandır her yerden iş teklifi geliyor. Kuzey Kuyumcu'da sahtecilik, yalan vs. yoktur. Adana'ya yakınsanız Kuzey Kuyumcu'ya gidebilirsiniz.
İstanbulda oturuyoruz hocam not ederim sağolasın araştırmalara başladık bizde

Dostum melodi çikolata uygun fiyatlı kaliteli yapıyor, ince kare paketli çikoktaların kilosu baya uygundu. İsteme çiçeğinde karşı taraf görgüsüz değilse 40 tane kırmızı gül al ortasına bir tane beyaz gül koydurt. Bir tane daha gül al sapını kestir ve ceketinin iç cebine sakla. Kıza söyle sana kahveyi en son getirsin ama nedenini söyleme, sana kahveyi getirdiğinde tam fincanı tepsiden alacakken durakla ve cebinden gülü çıkar tepsiye koy sonra fincanı al teşekkür et. Efsane güzel oluyor ben yaptım güzel ve komik bir anı oluyor herkesin çok hoşuma gitmişti ve kızlar bayılır böyle olaylara. Daha yeni evliyim bende o sebepten seni anlıyorum
Melodi çikolatacısını duymuştum bende dostum 80 li çikolata paketi yaptırmayı düşünüyorum bende ekstra çikolatanın üstünde isim yazar. Gül konusu bende 41 tane düşündüm. Bir tane kardeşine bi tane annesine bir tane kendi cebime kahve sonrası kahve tepsisine diğerleri de kıza. Haa bide baklava olayı var. Orası kafamda soru işareti. Bide çiçekleri de nereden daha iyi ve uyguna alırım orası var. Nereye sorsam fiyatı arttırdıkça arttırıyor.

Son düzenleme:

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
hocam mutluklar dilerim bu ekonomide evlenmek Allah kolaylık versin
ben nişan yapıp geçicem
galata da içki balık muko

Kara*

80+ Silver
Hocam mutluluklar, bu devirde max F/P nişan mişan yapılır gerisi saçma geliyor bana isteme falan filan baya gereksiz.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Mutluluklar hocam bir ömüüür boyu mutlu olmanız dileği ile. Maalesef konu hakkında bir bilgim yok .(

Top Bottom