Neler Yeni

🔥İndirim Spardox SG24165 24 inç Monitör 3500 TL

~helloworld

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Kısa Kes Ve Yaylan Hocam Geç Oldu Yat Artık .
Mesaj otomatik birleştirildi:

sRGB Kapsamı 120 %

Gayet İyi Fiyata Göre
Gamebooster'in 280 hz sini kullanmıştım . Gayet başarılıydı fiyatına göre . Bu monitör nasıl ? Baya seçenek de varmış skalada aslında. Biz F/P kralı olsun rakipsiz olsun diye yola çıktık . Gönder gelsin :)

@Hasdur Bakiye sen boşver cevap verme şuna da konuyu sohbeti baltalamasın gözünü seveyim .

Ysuflix

80+ Gold
Curved için iyi alternatif olabilir bu fiyat seviyesinde. Teşekkürler dostum.

Baş tacısın kardeşim boşver onu :) Konuşur gider. Keyifli forumlar !
Eyvallah abi cansın :) sanada keyifli forumlar.

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Kerem Taşdemir
"1 ay sıfır ölü piksel garantisi" mi? 😄
Sağlam markalardan olan GIGABYTE bile yapmıyor o ölü piksel garantisini monitörü aldıktan 2-3 hafta sonra 1 tane ölü piksel çıktı, servise vericektim ama servise verebilmek için 5 taneden fazla olması gerekiyormuş.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Sağlam markalardan olan GIGABYTE bile yapmıyor o ölü piksel garantisini monitörü aldıktan 2-3 hafta sonra 1 tane ölü piksel çıktı, servise vericektim ama servise verebilmek için 5 taneden fazla olması gerekiyormuş.
Bundan bahsediyorum işte. Eyvallah dostum .

The Semih

80+ Gold
TKN500 kodu ile 500 TL indirimli alabilirsiniz.

Kod videodan.
1695766879224.png

Monitörde ağır ghosting var.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Alıntıyı görüntüle

Monitörde ağır ghosting var.
Videoda bahsetmiş miyim ? Evet. Arkasında mıyım ? Evet. Affetmem dobra dobra dürüstçe söylerim fakat. İşin fakatı var. Ben bunu ağır olarak nitelendirmem ki değil , ayrıca var mı VA panel 0 ghosting monitörüm var diyen. Varsa kaç kişi ?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi savunacam reklam almışsın olacak , soru sorayım var mı yapan başka marka ? 1 adet bile ölü piksel çıksa şak diye değişim kabul eden ? İtopya Ankara mağazası marka fark etmeksizin yapıyor bunu . Onu da duyuran bendim. Bu monitörler de piyasaya düştüğünden beri duyuran benim bir de bu marka yapıyor. Ortada bir kötülük yok . Yerli firma destekleyebilirsin.

Bayadır piyasada Spardox monitörler dostum. Videoyu izleseydin panel hakkında fikir sahibi olabilirdin , kıyasladığın monitörler ile bir değil.
Marka olarak Gamebooster yapıyor. Satıcı olarak Amazon (marka farketmiyor) ve Sinerji (bazı markalarda) yapıyor. Gamebooster her ne kadar beğendiğim bir marka olmasa da 1 ölü piksel dahi olsa direkt değişim yapıyor adamlar garanti süreci içerisinde. Bana komik gelen tarafı 1 ay diye belirtmeleri 1 aydan sonra çıkarsa ne olacak? Destek verirlerse eyvallah. Ama bu cümle 1 ay garanti edebiliyoruz gibi gözüküyor :) Diğer markaların ölü piksel politikalarını bende biliyorum çoğu 1 ölü pikseli umursamaz bile. Bu durum çoğunlukla satıcının inisiyatifinde kalmış bir şey.

Bu durumları garanti altına almak için monitörü Amazon'dan alman gerekiyordu. Veya satıcıyla önceden iletişime geçip garanti ediyorsa almalıydın. Çoğu markanın politikası öyle maalesef. Benim de AOC monitörümde 1 ölü piksel çıktı. Dediğin gibi servis 4-5 tane olmazsa kabul etmiyoruz dedi. Sinerji'den almıştım almadan önce de kendilerine sormuştum. Sorun olmaz sen servisten belgeni al biz değiştirelim dediler. Monitörde ölü piksel endişeniz varsa işinizi şansa bırakmayıp araştırmak gerekiyor. Senin şu an tek çaren THH. O da uğraşırım dersen.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Marka olarak Gamebooster yapıyor. Satıcı olarak Amazon (marka farketmiyor) ve Sinerji (bazı markalarda) yapıyor. Gamebooster her ne kadar beğendiğim bir marka olmasa da 1 ölü piksel dahi olsa direkt değişim yapıyor adamlar garanti süreci içerisinde. Bana komik gelen tarafı 1 ay diye belirtmeleri 1 aydan sonra çıkarsa ne olacak? Destek verirlerse eyvallah. Ama bu cümle 1 ay garanti edebiliyoruz gibi gözüküyor :) Diğer markaların ölü piksel politikalarını bende biliyorum çoğu 1 ölü pikseli umursamaz bile. Bu durum çoğunlukla satıcının inisiyatifinde kalmış bir şey.

Bu durumları garanti altına almak için monitörü Amazon'dan alman gerekiyordu. Veya satıcıyla önceden iletişime geçip garanti ediyorsa almalıydın. Çoğu markanın politikası öyle maalesef. Benim de AOC monitörümde 1 ölü piksel çıktı. Dediğin gibi servis 4-5 tane olmazsa kabul etmiyoruz dedi. Sinerji'den almıştım almadan önce de kendilerine sormuştum. Sorun olmaz sen servisten belgeni al biz değiştirelim dediler. Monitörde ölü piksel endişeniz varsa işinizi şansa bırakmayıp araştırmak gerekiyor. Senin şu an tek çaren THH. O da uğraşırım dersen.
''Marka olarak Gamebooster yapıyor. Satıcı olarak Amazon (marka farketmiyor) ve Sinerji (bazı markalarda) yapıyor. Gamebooster her ne kadar beğendiğim bir marka olmasa da 1 ölü piksel dahi olsa direkt değişim yapıyor adamlar garanti süreci içerisinde. Bana komik gelen tarafı 1 ay diye belirtmeleri 1 aydan sonra çıkarsa ne olacak? Destek verirlerse eyvallah.''
Gamebooster'in yapmasına sevindim . Amazon dünyanın en büyük satış gücü , kıyas götürmez gerçek. Arkasında durduğu politikalar firmaları çiğneye çiğneye geliyor. Ki eminim ki kötü niyetten yakında politikaları değişecek. Geçmişte gördük.

1 aydan sonra olur da çıkar ve vatandaş forumdaysa elimden geleni yapacağıma söz verebilirim. Teknolojik ürün çıkmaz diyemem ama oradaki ifade 1 aydan sonra çıkar gibi anlaşılmamalı. Eğer öyle olsa 3 yıl garanti vermez firma ürününe. Teşekkürler.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gamebooster'in yapmasına sevindim . Amazon dünyanın en büyük satış gücü , kıyas götürmez gerçek. Arkasında durduğu politikalar firmaları çiğneye çiğneye geliyor. Ki eminim ki kötü niyetten yakında politikaları değişecek. Geçmişte gördük.

1 aydan sonra olur da çıkar ve vatandaş forumdaysa elimden geleni yapacağıma söz verebilirim. Teknolojik ürün çıkmaz diyemem ama oradaki ifade 1 aydan sonra çıkar gibi anlaşılmamalı. Eğer öyle olsa 3 yıl garanti vermez firma ürününe. Teşekkürler.
Ben teşekkür ederim hocam bilgilendirmeler için. Yanlış anlamayın ürüne bir ön yargım yok üründen çok 1 aylık politika ilginç geldiği için öyle söylüyorum. İyi forumlar.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Bune da önüne gelen monitör cıkarıyor acaba bunları alan var mı merak edıyorum.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Top Bottom