Neler Yeni

Spider-Man: Beyond The Spider-Verse için kötü haber geldi -- Erteleniyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
26 gün önce çıkan Spider-Man: Across The Spider-Verse için ''üstüne bir film daha gelecek , hatta ve hatta 9 ay sonra (2024'ün Mart ayında) gelecek!'' dendi...
Dendi, denmesine de, sequel (devam) film olan Spider-Man: Beyond The Spider-Verse için üzücü bir haber geldi.

CBR'da
yapılan bir açıkmaya göre ise, şöyle bir açıklama bulunmakta:
Filmin animasyon akibini bir üyesine göre, Across The Spider-Verse'in devamı olacak olan Beyon The Spider-Verse'in daha önce verilen tarihten daha uzun beklenmesi gerekecek.

Stephen takma adıyla bilinen animatör, Vulture ile yaptığı röportajda, ''29 Mart da yapılacak olan prömiyer tarihini kaçırma riskimiz var'' demiştir, ''Daha öncesinde de Martta çıkacak denmişti. Yapım öncesi tarafında ilerlemeler var ama yapım tarafına gelince, üçüncüsünde kaydedilen tek ilerleme, daha önce yapılan keşifler veya testler. film iki bölüme ayrıldı. Herkes tamamen Örümcek Evreninde'ye odaklandı ve bitiş çizgisini zar zor geçti, 'şimdi diğerini yapmamız gerekiyor' gibi bir şey var ortada'' diye de eklemiştir.
Ama, ortaya koyduğu ve herkesi şaşırtan tek bomba olay bununla da kalmıyor! Animatör, ayrıca Across the Spider-Verse'deki aşırı çalışma koşullarının animatörleri uçurumun eşiğine getirdiğini ve 100'den fazla ekip üyesinin yapım sırasında işi bıraktığını da iddia etti. Son olarak da, Across the Spider-Verse'nin sonunda bir an için görülen Miles'ın alternatif versiyonuyla ilgili olarak Powers kesinlikle daha açık sözlüydü. Yapımcı, Miles'ın bu enkarnasyonunun "Miles G. Morales" olarak adlandırıldığını doğruladı ve karakterde göründüğünden daha fazlası olduğunu ima etti. Powers, "Sonunda Miles G. Morales'i gören insanlar için, bir kitabı kapağına göre yargılamayın," dedi. "O karakter hakkında öğrenilecek çok şey var. Çok, çok ilginç bir karakter." diye de röportajını sonlandırmıştır.

(KAYNAK: https://www.cbr.com/spider-man-beyond-the-spider-verse-delay-rumor/#:~:text=Across the Spider-Verse Animator Claims the Sequel Will Be Delayed,-By Leon Miller&text=A source close to Spider,-Verse, in cinemas now. )

Dexterto'dan
gördüğüm kadarıyla da, şöyle bir açıklama yapılmış Phil Lord ve Chris Miller tarafından :
''No, it doesn't seem like there will be a Spider-Verse 4. While there could be spin-offs, Miles' story will be concluded in Beyond the Spider-Verse, according to creators Phil Lord and Christopher Miller.''
Çevirecek olursak ise, ''Spider-Verse 4 gibi bir film gelmeyecek gibi. Spin-off filmleri çekilebilir, Miles'ın hikayesi Beyond The Spider-Verse ile noktalanacak'' demiş, yukarıdaki yapımcı abilerimiz.

(KAYNAK: https://www.dexerto.com/tv-movies/spider-verse-4-news-2173568/ )

Siz ne dersiniz, sizce ne zaman gelir ve sizler bu filmin SON NOKTASINDA neler bekliyorsunuz? Nasıl bitsin istiyorsunuz? Aşağıya yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız! Hepinize iyi bayramlar, sağlıcakla kalın, esenlikle kalın!

Ben Arda Akel ve, bir sonraki update (konu ile güncelleme, güncel haberler) ile görüşmek üzere!

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,625
İsim
Murat Orhan
Bence kötü haber, ben 9 ay için bekliyordum. Bence talihsiz bir olay oldu.
Bana mantıksız gelmişti beklentiyi daha da arttırıp daha iyi gişe yapmak için bile geç çıkarabilirlerdi. Umarım Supaidaman'ı ve Leapardon'u görürüz en büyük beklentim o.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana mantıksız gelmişti beklentiyi daha da arttırıp daha iyi gişe yapmak için bile geç çıkarabilirlerdi. Umarım Supaidaman'ı ve Leapardon'u görürüz en büyük beklentim o.
Ben de BTSV ile Venom 3'ü bekliyorum, onun da haberi geldi ama bakalım nasıl olacak. İnşallah Venom 2'deki gibi şaapıp sıvamazlar. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,625
İsim
Murat Orhan
Ben de BTSV ile Venom 3'ü bekliyorum, onun da haberi geldi ama bakalım nasıl olacak. İnşallah Venom 2'deki gibi şaapıp sıvamazlar. :D
Bu venomdan herşeyi beklerim MCU venom'u berbat çünkü. Comic'e göre fiziksel olarak aynı olabilir ama psikoloji ve davranış olarak Topher grace'in venomu her türlü daha iyiydi.

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
Maalesef süresiz olarak ertelendi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular