Neler Yeni

Spiderman Remastered mi? Uncharted mı? Zamlar Gelmeden hangisini alayım?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Bu iki oyun arasında kaldım başka önerileriniz varsa açığım tabi, ama bu iki oyun arasında ki fikrinizide merak ediyorum.

Cihangir

80+ Gold
Bu iki oyun arasında kaldım başka önerileriniz varsa açığım tabi, ama bu iki oyun arasında ki fikrinizide merak ediyorum.
uncharted alırsan 2 oyun var uncharted al bence

ArdaPelek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Pelek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım ve Oyun
Steam
pelek
Discord
ardapelek
ikisinide oynadım. Uncharted bitirdim. 2 oyun içerdiği için yaklaşık 26 saat sürüyor. Mükemmel bir 26 saat yaşadım hiç sıkılmadım bence uncharted alabilirsin. biraz daha ekleyip rdr2 de olur. Zombi teması seviyorsan RE serisi çok iyi. God of war, watch dogs 2 ve the whitcher 3 e de bakmanı öneririrm

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisinide oynadım. Uncharted bitirdim. 2 oyun içerdiği için yaklaşık 26 saat sürüyor. Mükemmel bir 26 saat yaşadım hiç sıkılmadım bence uncharted alabilirsin. biraz daha ekleyip rdr2 de olur. Zombi teması seviyorsan RE serisi çok iyi. God of war, watch dogs 2 ve the whitcher 3 e de bakmanı öneririrm
Tesekkur ederim god of war, witcher 3, rdr var zaten. Cok vaktim olmadigi ixin rdr ve witchera daha giris bile yapamadim god of vara basladim anca. Biraz daha gameplay izleyip sanirim uncharted alacagim

ArdaPelek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Pelek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım ve Oyun
Steam
pelek
Discord
ardapelek
Tesekkur ederim god of war, witcher 3, rdr var zaten. Cok vaktim olmadigi ixin rdr ve witchera daha giris bile yapamadim god of vara basladim anca. Biraz daha gameplay izleyip sanirim uncharted alacagim
mantıklı hocam

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Spider-man

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası