Neler Yeni

SPK8614'ü iade etmeli miyim?

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
SPK8614'ü sipariş geçtim yarın ya da öbürsü gün elimde olacak. Onu iade edip B418 almalı mıyım?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Gerek yok bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan
B418 çok kaba bir klavye. Masada kaplayacağı yer yüzünden bile tercih etmek istemeyebilirsiniz.

Ancak 8614'ü nereden aldınız? Çoğu sitede satıcısı Biotech Bilgisayar olarak gözüküyor ve şikayetvar'da çok fazla sorunla karşılaşan insan gördüm. Ardından kendim firmayı aradım ve tıpkı yorumlardaki gibi telefonu açan birisinin olmadığını gördüm. Bu yüzden de almaktan vazgeçtim.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
B418 çok kaba bir klavye. Masada kaplayacağı yer yüzünden bile tercih etmek istemeyebilirsiniz.

Ancak 8614'ü nereden aldınız? Çoğu sitede satıcısı Biotech Bilgisayar olarak gözüküyor ve şikayetvar'da çok fazla sorunla karşılaşan insan gördüm. Ardından kendim firmayı aradım ve tıpkı yorumlardaki gibi telefonu açan birisinin olmadığını gördüm. Bu yüzden de almaktan vazgeçtim.
Ürünü aldıktan sonra muhatap segment bilgisayar. Biotech bilgisayarı aramaya gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SPK8614'ü sipariş geçtim yarın ya da öbürsü gün elimde olacak. Onu iade edip B418 almalı mıyım?
Ben de 8614 aldım. Gayet güzel klavye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan
Ürünü aldıktan sonra muhatap segment bilgisayar. Biotech bilgisayarı aramaya gerek yok.

Sorun ürünü yollamamaları. 2 aylık süre zarfında sipariş ettiklerini alamayan kullanıcılar olmuş. Şikayetvar'ı kontrol edebilirsiniz. N11 Trendyol gibi sitelerin olumsuz yorumlarını kaldırdıklarını da belirmişler.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Sorun ürünü yollamamaları. 2 aylık süre zarfında sipariş ettiklerini alamayan kullanıcılar olmuş. Şikayetvar'ı kontrol edebilirsiniz. N11 Trendyol gibi sitelerin olumsuz yorumlarını kaldırdıklarını da belirmişler.
İlginç. Benim aldığım gün kargolandı. Ertesi gün elime ulaştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan
İlginç. Benim aldığım gün kargolandı. Ertesi gün elime ulaştı.

Herkesin başına gelmeyebilir 🤷‍♂️ Ben de az önce Ses tekerleğinden ve bilek desteğinden feda edip daha ucuz modeli olan 8404'e yöneldim. Klavye güzel ama satıcıyı ince eleyip sık dokumak gerekiyor bu dönemde

Top Bottom