Neler Yeni

Spoiler yol tutuşuna katkı sağlar mı?+ Modifiye tavsiyesi.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Aracımız 2012 B6 Jetta.
Eski lastikler Michelin di ve bitikti bu yüzden yol tutuşu berbattı. Yeni petlas 4 tane yaz lastiği taktırdık yol tutuşu biraz daha iyi hale geldi fakat spoiler da taktıracağız. Screenshot_20240511_192934_n11.jpg

Bu fotodaki gibi bir spoiler alacağız. Yol tutuşuna etkisi olur mu? Ve ekstra olarak bir kaç parça daha modifiye aksesuar düşünüyoruz. Tavsiye ettiğiniz bir şeyler var mı? Kırmızı kaliper kapağı, çıkartma falan önerilere açığım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,115
İsim
MehmedVII
Aracımız 2012 B6 Jetta.
Eski lastikler Michelin di ve bitikti bu yüzden yol tutuşu berbattı. Yeni petlas 4 tane yaz lastiği taktırdık yol tutuşu biraz daha iyi hale geldi fakat spoiler da taktıracağız.Alıntıyı görüntüle

Bu fotodaki gibi bir spoiler alacağız. Yol tutuşuna etkisi olur mu? Ve ekstra olarak bir kaç parça daha modifiye aksesuar düşünüyoruz. Tavsiye ettiğiniz bir şeyler var mı? Kırmızı kaliper kapağı, çıkartma falan önerilere açığım
Böyle spoilerların görüntü dışında etkisi yok diye biliyorum.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Aracımız 2012 B6 Jetta.
Eski lastikler Michelin di ve bitikti bu yüzden yol tutuşu berbattı. Yeni petlas 4 tane yaz lastiği taktırdık yol tutuşu biraz daha iyi hale geldi fakat spoiler da taktıracağız.Alıntıyı görüntüle

Çok hafif değilmi bunlar ? Tamamen görüntü için diye biliyorum.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle spoilerların görüntü dışında etkisi yok diye biliyorum.
Ufak ta olsa bir aerodinamik sağlasa yeterli. Sağolun hocam
Çok hafif değilmi bunlar ? Tamamen görüntü için diye biliyorum.
Evet plastik ve hafif, tabi yarış spoilerı gibi olmaz ama ufak bir aerodinamik katkısı yeterli olacaktır, amortisör ve süspansiyon da değişip bakıma girecek nereden ne kadar performans alabilirsek almak istiyoruz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,530
Üyeler
142,741
Son üye
omer3434
Top Bottom