Neler Yeni

Spora yeni başladım neler kullanmalıyım

Ardaa66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Küçükbaşoğlu
Selam yeni spora başladım 6 ayda fit bir vücuda sahip olmak istiyorum süreci hızlandırmak için mecbur tozlara başvuracağım neler önerirsiniz? Isolate, ZMA, BCAA gibi şeyler nedir söyleyebilir misiniz? Şu an almayı düşündüklerim kreatin, protein tozu ve isolate. Nutrade sitesinden alacağım fiyatı uygun mu pahalı mı bilmiyorum eğer daha ucuzu varsa oradan alırım.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
icardi
alacağın şeyler süreci hızlandırmaz. beslenmene dikkat etmezsen hiç bir işe yaramaz. zaten beslenmen tamsa bunlara da gerek yok. kreatin dışında çoğu bence gereksiz. kreatin de kullanmıyorum şahsen. saç döküyor diyen var dökmüyor diyen var. içimini de beğenmiyorum ondan kullanmıyorum.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Taksim Delisi Cenk
Spor aleti kullan bir süre sadece 👍

Atacaq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
atacan garip
beslenmen düzgün değilse hiç alma boşa paran çöpe gider bu tür ürünler beslenmen iyi ve düzenli bi spor aktiviten varsa işe yarar alabileceğin şeyler şunlar olabilir:
1.kreatin
2.zma+d3+omega+multivitamin
3.protein tozu(günlük protein ihtiyacını karşılayamıyorsan)
onun dışında supplamentlerden efsane bi etki bekleme gözle görülür pek bi etkileri olmaz kısa sürede

Solotov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Solotov Bourne
Selam yeni spora başladım 6 ayda fit bir vücuda sahip olmak istiyorum süreci hızlandırmak için mecbur tozlara başvuracağım neler önerirsiniz? Isolate, ZMA, BCAA gibi şeyler nedir söyleyebilir misiniz? Şu an almayı düşündüklerim kreatin, protein tozu ve isolate. Nutrade sitesinden alacağım fiyatı uygun mu pahalı mı bilmiyorum eğer daha ucuzu varsa oradan alırım.
Trendyol'da proteinocean markasının sürekli kampanyaları oluyor. Bence kreatin, zma ve protein yeterli olacaktır ama bütçen varsa buna omega-3 ekleyebilirsin. Ayrıca d vitamini değerlerine baktır ve eksikse (%90 eksiktir diye düşünüyorum) d vitamini takviyeside al fiyatları zaten ucuz . Onun dışında geriye kalan tek şey sağlıklı beslenip spor yapmak :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,216
Üyeler
155,539
Son üye
furkanhakan
Top Bottom