Neler Yeni

Yardım SSD Batsectör WD green

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
Bütçe
1300
Selemın aleyküm WD GREEN ssd 2 tane batsectör mevcut 480 gb olan 1 sene doldurmadan batsectör verdi diğer ssd aynı şekil
nasıl çözerim yada bana ssd önerirmsiniz

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Selemın aleyküm WD GREEN ssd 2 tane batsectör mevcut 480 gb olan 1 sene doldurmadan batsectör verdi diğer ssd aynı şekil
nasıl çözerim yada bana ssd önerirmsiniz
low level format ile düzeltmeyi deneyebilirsiniz ama önerim garantiye göndermeniz , çünkü çok bir hayır gelmez artık o ssd den

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
low level format ile düzeltmeyi deneyebilirsiniz ama önerim garantiye göndermeniz , çünkü çok bir hayır gelmez artık o ssd den

ssd aldım hep aynı sorun batsectör samsung ssd buldum nasıldır atım bakın https://www.itopya.com/samsung-500gb-870-evo-sata-3-25-ssd-560mb-okuma-530mb-yazma_u12485
Mesaj otomatik birleştirildi:

480 gb ssd bir şey yüklemiyorum
cok 6 tb hdd var ona yüklü genelde

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
500 gb yeterli midir sata m2 alamak daha mantıklı anakart gigabeyte b450 sh 2 anakart sizin öneriniz nedir
depolama kapasitedsi size kalmıs bir şey ama m2 slotu varsa tabii ki m2 ssd seçin

500 gb yeterli midir sata m2 alamak daha mantıklı anakart gigabeyte b450 sh 2 anakart sizin öneriniz nedir

depolama kapasitedsi size kalmıs bir şey ama m2 slotu varsa tabii ki m2 ssd seçin

wd yi kendim kullanıyorum memnunum

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

wd yi kendim kullanıyorum memnunum
wd 2 tane ssd mevcut side aynı 480 gb 120 gb olan mevcut batsectörlü

Top Bottom