Neler Yeni

SSD yazma hızım düşük.

PaxTeel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun Başarır
SATA ssd kullanıyorum 501 mb/s okum 44 mb/s yazma alıyorum ne zaman bu kadar düştü bilmiyorum bilgisayarı uyku moduna aldığımda deneyince hızı normale çıkıyor sonra 5 dk içinde yine düşüyor.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
SSD modeli nedir?

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
44 MB/s yazma mı? Yok artık. Hangi program ile test ettiniz? SSD modeli nedir? SSD sağlık durumları nasıl?

PaxTeel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun Başarır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turbox ssd 256gb aygıt yöneticisinde yazan bu bilgisayarı abim toplamıştı ben şehir dışındayken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

44 MB/s yazma mı? Yok artık. Hangi program ile test ettiniz? SSD modeli nedir? SSD sağlık durumları nasıl?
sağlık durumuna diskinfo ile baktım iyi gözüküyor. Hızı AS SSD BENCHMARK ile test ettim.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Turbox ssd 256gb aygıt yöneticisinde yazan bu bilgisayarı abim toplamıştı ben şehir dışındayken.

sağlık durumuna diskinfo ile baktım iyi gözüküyor. Hızı AS SSD BENCHMARK ile test ettim.
Turboxun adı yeter.

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı

TurboX SSD'den hiç şaşmadım. CrystalDiskInfo - CrystalDiskMark ve HD Tune ile sağlık durumlarına ve hızlara bakın.

Top Bottom