Neler Yeni

Staj defterini yanlış doldurdum yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren
Yaz stajı yapıyorum stajın bitmesine 10 gün kaldı ve Defterde çok büyük bir hata yaptığımı farkettim öğretmen bize bı kağıt vermişti ve defterde 2 tane sayfa vardı kağıtta 40 tane konu vardı ben o 2 sayfanın hem ikincisinden başlamışım hemde o konulardan sadece birini yazdım genel olarak onu gördüğüm için ve bunu 30 gün sonra farkettim stajım yanarmi

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Yaz stajı yapıyorum stajın bitmesine 10 gün kaldı ve Defterde çok büyük bir hata yaptığımı farkettim öğretmen bize bı kağıt vermişti ve defterde 2 tane sayfa vardı kağıtta 40 tane konu vardı ben o 2 sayfanın hem ikincisinden başlamışım hemde o konulardan sadece birini yazdım genel olarak onu gördüğüm için ve bunu 30 gün sonra farkettim stajım yanarmi
Hocanla görüşmeni tavsiye ederim, en çözücü ihtimal o olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani hocam
konuyu yükseltmek için yazılan bir şey up

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
Sercan GÖKALP
Direkt hocama sor bunu kardeşim biz ne desek yalan olur. Benim hocam defteri teslim gününde odasında yoktu ben de aradım " kapının altından at içeri " demişti ehajsjajfjksd

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt hocama sor bunu kardeşim biz ne desek yalan olur. Benim hocam defteri teslim gününde odasında yoktu ben de aradım " kapının altından at içeri " demişti ehajsjajfjksd
Hocama anlattım anlamadı hiçbir şey neyse bu kadar takmaya gerek yok sonuçta stajimi bitiriyorum onlar düzeltsin sphssohsks

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
can
düşük puan alırsın stajın yanmaz ama sınıfı geçmende en büyük etkenlerden biri olucak

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocama anlattım anlamadı hiçbir şey neyse bu kadar takmaya gerek yok sonuçta stajimi bitiriyorum onlar duzlersin
düşük puan alırsın stajın yanmaz ama sınıfı geçmende en büyük etkenlerden biri olucak
Düşük puan alınca sınıfta mı kalıyoruz

wtka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
can
Hocama anlattım anlamadı hiçbir şey neyse bu kadar takmaya gerek yok sonuçta stajimi bitiriyorum onlar duzlersin

Düşük puan alınca sınıfta mı kalıyoruz
sınıfta kalırmısın bilmem ama ben stajımı okul döneminde yaptım ortalamam 50 civarındayken tüm dersler girilince 89 civarı olmuştu staj defteri komple 100dü
Mesaj otomatik birleştirildi:

sınıfta kalırmısın bilmem ama ben stajımı okul döneminde yaptım ortalamam 50 civarındayken tüm dersler girilince 89 civarı olmuştu staj defteri komple 100dü
ya staj çok büyük etken demek istiyorum yanlış yazmış olabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,539
Üyeler
155,266
Son üye
dellarobbia
Top Bottom