Neler Yeni

Öneri Star Citizen Neden TR'de bu kadar beğenilmiyor?

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Dostlar, oyunu FreeFly etkinliği ile denedim. Ve etkinlik sonunda satın almaya karar verdim. Etkinlik süresince sadece 3 gezegen arasında uçup gezdiğim halde, oyuna bayıldım. Ve oyunda 3 gezegen değil 9 sistem bulunmakta yani daha hiçbir şey görmediğim halde büyüleyici detaylara sahip. Merak ettiğim şu, oyun fiyatı yüzünden mi TR'de bu kadar tutulmuyor? Yoksa başka sebepler mi?
Evet oyun Alfa'da daha. Fakat şu anki hali ile bile birçok çıkış yapan oyunun kat be kat ötesinde. Bazı FPS problemleri, server sorunları olabiliyor ama bu bile zevkli. Oyunu az çok bilenlere ufak bir anı daha dün yaşandı.
Gemimi almak için kullandığım sistem server kaynaklı arızalıydı ve bir gezegende mahsur kaldım. Chatte tanımadığım biri neredesin gelip alayım dedi ve benle birlikte o gezegende sıkışan kim varsa gelip aldı götürdü istediğimiz yere...Oyunun çok çok temiz bir oyuncu topluluğu var. Toksik kimse görmedim. Küfür görmedim. Herkes dost canlısı. Oyun biraz karmaşık fakat güzelliği de burada aslında.
Neden oynayan kişi sayısı bu kadar az? Varsa oynayan gelin oynayak kendimi zaten ülkede mülteci gibi hissediyorum bari oyunda hissetmeyeyim :)

Top Bottom