Neler Yeni

Star Wars Jedi Survivor İçin DLSS 3.0 Modu

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
Star Wars Jedi Survivor oyununu oynamak istiyorum ancak saçma optimizasyon problemlerinden dolayı işlemcim darboğaz yapmasa bile bazı bölgelerde ekran kartı kullanımları 60-70 seviyelerine kadar düşüyor eee doğal olarak da fps değerlerim de düşüyor ve bu sinirimi bozmaya başladı dlss 3.0 modu kurmak istedim nereden kuracağımı bulamadım nereden kurabilirim böyle bir modu?

TİTAN.

80+ Platinum
Star Wars Jedi Survivor oyununu oynamak istiyorum ancak saçma optimizasyon problemlerinden dolayı işlemcim darboğaz yapmasa bile bazı bölgelerde ekran kartı kullanımları 60-70 seviyelerine kadar düşüyor eee doğal olarak da fps değerlerim de düşüyor ve bu sinirimi bozmaya başladı dlss 3.0 modu kurmak istedim nereden kuracağımı bulamadım nereden kurabilirim böyle bir modu?
Öyle bir mod mu var ?

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyundan bağımsız olarak dlss'nin böyle bir durumu düzeltme şansı var mı? Yani optimizasyonu yapılmamış bozuk bir oyunu sadece mod ile çözecek.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyundan bağımsız olarak dlss'nin böyle bir durumu düzeltme şansı var mı? Yani optimizasyonu yapılmamış bozuk bir oyunu sadece mod ile çözecek.
Dlss 3.0'ın nasıl yaptığını bilmiyorum ancak ekran kartı kullanımını arttırarak dlss özelliklerini daha etkili kullanıyor mesela spiderman oyununda da dlss açıkken arada düşüşler oluyordu ama star wars kadar ciddi değildi 80-85 seviyelerine düşüyordu kullanım ama dlss fg update den sonra artık ekran kartı kullanımı düşmüyor hem de fps daha çok artıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,646
Üyeler
156,644
Son üye
marju01