Neler Yeni

Starfield RTX 3060 1080P Ultra 26 FPS Veriyor

grafikler pek iyi değil(2023'e göre) optimizasyonu berbat ama bunları bir kenara atarsak çok güzel oyun bi uzun süre oynayayım daha net bir yorum yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
jsisksksks
Daha net konuşmalıydım şöyle diyim oynanış zevkli değil
Grafikler 2015ten kalma gibi
grafikler bence fena degil vurus hissiyatinda eksiklik var pc optimizasyonunda sorun var ama pcde hangi oyun sorunlu çıkmıyoki rdr2 nin konsol portu bile pcde rezalet çalisiyordu bence oyun bethesdanin çıkardığı en iyi oyun

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Daha net konuşmalıydım şöyle diyim oynanış zevkli değil
Grafikler 2015ten kalma gibi
Şu grafik konusu tam bir bilinmezlik halini aldı. Benim gördüğüm şekilde de grafikler iyi değil ama oyunu bu sebeple eleştiren yayıncı görmedim. Yapay zekaya takılmışlar genel olarak.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Şu grafik konusu tam bir bilinmezlik halini aldı. Benim gördüğüm şekilde de grafikler iyi değil ama oyunu bu sebeple eleştiren yayıncı görmedim. Yapay zekaya takılmışlar genel olarak.
Şimdi bakacağım

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Turhan Işık
Grafik olarak bethesdanın 15 yıllık motorunu kullandığı için çok bir şey beklememek lazım. Israrla unreal engine kullanmıyor adamlar.

Onun dışında kısa süreli oynayarak bu oyunun kalitesi anlaşılmaz. En az 20-25 saat oynamak lazım.

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam RTX 4090 da 60 FPS veriyorsa leş optimize acilen düzeltilmesi lazım.
4090 ile 60fps vermiyor bu arada. Başka bir yayıncıyı izlemiştim 100fps'in üstünde rahat rahat oynuyordu 4090 ile.

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka yeni oyun oynarken insan güzel grafikler bekliyor yanlış anlama her şey grafik değil ama insan daha iyi olmasını bekliyor
Dediğin gibi sana katılıyorum yapay zeka çok zayıf üzerinede ateş hissiyatı kötü olunca ne kaldı geriye
Mesaj otomatik birleştirildi:

grafikler bence fena degil vurus hissiyatinda eksiklik var pc optimizasyonunda sorun var ama pcde hangi oyun sorunlu çıkmıyoki rdr2 nin konsol portu bile pcde rezalet çalisiyordu bence oyun bethesdanin çıkardığı en iyi oyun
Ben optimizasyona takılmam optimizasyon yamalarla toparlanır ama oyunun temelleri macera hissiyatı dışında aşırı zayıf diye düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
Grafik olarak bethesdanın 15 yıllık motorunu kullandığı için çok bir şey beklememek lazım. Israrla unreal engine kullanmıyor adamlar.

Onun dışında kısa süreli oynayarak bu oyunun kalitesi anlaşılmaz. En az 20-25 saat oynamak lazım.
Ya işte bu bakış açısı yüzünden böyle oyunlar oynamak zorunda kalıyoruz. Niye bir şey beklemiyorsunuz hocam. Niye ses yükseltmiyorsunuz. Niye düşük puan vermiyorsunuz. Niye bethesda ya bu diyip, buglı çıkmasını, optimizasyon sorunlu olmasını, grafiklerinin kötü olmasını, mekaniklerin kötü olmasını, rpg tarafının kötü olmasını neden normalleştiriyorsunuz.

The Semih

80+ Silver

Ben gezegenlerin PNG olması yani sınırsız KM sürsende inemiyorsun, bide loading screen lere çok takıldım.

4090 ile 60fps vermiyor bu arada. Başka bir yayıncıyı izlemiştim 100fps'in üstünde rahat rahat oynuyordu 4090 ile.
Tuğkan abinin yayınından gördüm ben 50 ye kadar düştü

Son düzenleme:

kırmızışarapp

80+ Silver

Ben gezegenlerin PNG olması yani sınırsız KM sürsende inemiyorsun, bide loading screen lere çok takıldım.

Tuğkan abinin yayınından gördüm ben 50 ye kadar düştü
:p

Top Bottom