Neler Yeni

Steam 2 Hesap aynı Tel No ile kullanılıyor mu?

ErenMaiky

80+ Bronze
arkadaşlar ana hesabımda benim tel no var 2. hesabada steam guard için aynı tel no yu ekleyebiliyor muyum? yoksa farklı tel no mu olması lazım?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Silinmez fakat aynı numarayo eklersen bı hesabında hata yaparsan diğer hesabındada o hatayı yapmış kabul ediliyorsun 2 hesabı tek hesap gibi muamele ediyorlar

ErenMaiky

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır silinmez ama bu yan heaabım fln diye hile mile açma 2 hesapta nanay olur
dediğin olayı anladımda. 2 hesap için steam guard olmuyor diyebilirim.telefonumda 2. hesabın steam guard doğrulama kodu gelmiyor 1. hesabın geliyor ama 2. hesap açık olmasına rağmen gelmiyor. farklı tel ile yaptım oyüzden iyi günler.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,531
İsim
MehmedVII
arkadaşlar ana hesabımda benim tel no var 2. hesabada steam guard için aynı tel no yu ekleyebiliyor muyum? yoksa farklı tel no mu olması lazım?
Bende de 2 hesap var ikisinde de Steam Guard eklemek için aynı tel no kullanıyorum yıllardır sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır silinmez ama bu yan heaabım fln diye hile mile açma 2 hesapta nanay olur
Benim ilk hesabımda CS GO VAC banlı veletken hile açmıştım. Diğer hesap ban yemedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Talha Açıkgöz
Bende de 2 hesap var ikisinde de Steam Guard eklemek için aynı tel no kullanıyorum yıllardır sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim ilk hesabımda CS GO VAC banlı veletken hile açmıştım. Diğer hesap ban yemedi
aynı tel olduğuna eminmisin

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

bahooizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bahadır BABUR
Sorun olmaz. Lakin zamanında aynı telefona bağlı iki Steam hesabıyla arkadaşımla beraber cs attığımız için VAC ban yedik. Neyse ki hesaplar onundu. Dikkat etmek gerek aynı oyuna girmederim

xTURANN

80+ Silver
Ben Diğer hesabıma steam guard eklediğimde main hesabımda ki gitmişti. Maine ekleyince de 2.hesapta ki gitti.

Top Bottom