Neler Yeni

STEAM 40 TL FİFA 23 Alınır mı?

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Steam 40 tl fifa 23 aylık 40 tl alıcamda kariyer ana lig varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya diğelim 1 ay oynadım sıkıldım sonra iptal edilrimi ?

@SadeceBirisi. sence napayım item satıstan mı alam 20 TL'ye yoksa burdan 1 aylık mı (gene seni etikeledim kusra bakma)

oEnesQlf

80+ Silver
Steam 40 TL fifa 23 aylık 40 TL alıcamda kariyer ana lig varmı ?

veya diğelim 1 ay oynadım sıkıldım sonra iptal edilrimi ?

@SadeceBirisi. sence napayım item satıstan mı alam 20 TL'ye yoksa burdan 1 aylık mı (gene seni etikeledim kusra bakma)
İptal edebiliyorsun,itemsatistan alırsan bazen hesaplar patlıyor ve satıcının yeni hesap vermesini bekliyorsun,aylık 40 TL'ye almak daha mantıklı

Helenov

80+
EA Play üyeliğinden bahsediyorsun sanırım. Onun yerine Xbox Gamepass alabilirsin. Xbox Gamepass'e EA Play de dahil.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İptal edebiliyorsun,itemsatistan alırsan bazen hesaplar patlıyor ve satıcının yeni hesap vermesini bekliyorsun,aylık 40 TL'ye almak daha mantıklı
peki kariyer ve analig varmı ?

bu

EA Play üyeliğinden bahsediyorsun sanırım. Onun yerine Xbox Gamepass alabilirsin. Xbox Gamepass'e EA Play de dahil.
peki nasıl satın alıcam yani ben 40 tl verip fifa 23 alıcam 1 aylık ama nasıl alıcam

Ekler

• 131fia.PNG
    131fia.PNG
    42.3 KB · Hit: 48

Helenov

80+
peki nasıl satın alıcam yani ben 40 TL verip fifa 23 alıcam 1 aylık ama nasıl alıcam
Xbox Game Pass 80 TL bu arada. 1 ay boyunca hesabınızda oluyor oyun, 1 ayın sonunda ödeme yapmazsanız artık oyuna erişemiyorsunuz. Oyun kiralıyorsun işte kısaca. Ödeme yaptığın sürece oynayabiliyorsun. Bu arada sadece FIFA'yla sınırlı değil, birçok EA oyunu var.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Xbox Game Pass 80 TL bu arada. 1 ay boyunca hesabınızda oluyor oyun, 1 ayın sonunda ödeme yapmazsanız artık oyuna erişemiyorsunuz. Oyun kiralıyorsun işte kısaca. Ödeme yaptığın sürece oynayabiliyorsun. Bu arada sadece FIFA'yla sınırlı değil, birçok EA oyunu var.
steamda 40 tl daha iyi değilmi bana sadece fifa 23 lazım

ve 40 tl ye alınca fifa 23u sınırsız 24 u 10 saate oynabiloruz galiba

ininal ile alınıyor demi

Helenov

80+
steamda 40 TL daha iyi değilmi bana sadece fifa 23 lazım

ve 40 TL ye alınca fifa 23u sınırsız 24 u 10 saate oynabiloruz galiba

ininal ile alınıyor demi
İninal ile alabilirsin, evet. Sadece FIFA 23 lazımsa direkt FIFA 23'ü satın al diyeceğim de satıştan kalktı. Açıkçası sırf FIFA 23 için her ay 40 TL ödemek de gereksiz olur. İstersen crack oyna veya hesap satın al.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
İninal ile alabilirsin, evet. Sadece FIFA 23 lazımsa direkt FIFA 23'ü satın al diyeceğim de satıştan kalktı. Açıkçası sırf FIFA 23 için her ay 40 TL ödemek de gereksiz olur. İstersen crack oyna veya hesap satın al.
crack virus var diye indirmiyorum fifanın crackı varmı ki ? itemsatıstan hesab alırım ama dolandırma vb. olmasın.

Helenov

80+
crack virus var diye indirmiyorum fifanın crackı varmı ki ? itemsatıstan hesab alırım ama dolandırma vb. olmasın.
Olacağını sanmıyorum, zaten birden fazla kişiye satılıyor bu hesaplar. Offline oynayabiliyorsun sadece bu yüzden. 20 TL falan zaten.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Olacağını sanmıyorum, zaten birden fazla kişiye satılıyor bu hesaplar. Offline oynayabiliyorsun sadece bu yüzden. 20 TL falan zaten.
online gerek yok analig ve kariyer lazım öneri varmı satıcıda

oEnesQlf

80+ Silver
online gerek yok analig ve kariyer lazım öneri varmı satıcıda

Ben bu satıcıdan alıyorum hesaplar patlayınca tekrar yenisini veriyor ama bazen 2 3 gün bekletiyor stok bekliyorum diye.
Bazı hesapları 1 yıl kullandım patlamadı bazı hesaplar 1 2 haftada patladı şansına bağlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,770
Üyeler
153,604
Son üye
yiitwastqken
Top Bottom