Neler Yeni

Steam bakiye beklemesi engellenebilir mi?

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Steam pazarından sık sık skin alıp satıyorum sonucunda bakiye hep bekletiliyor ilk önce. Bu durum canımı sıkmaya başladı beklerken tam alıcağım skinin fiyatı artıyor kaçırıyorum. Bu bakiye bekletmesini engelleyebileceğim bir yöntem var mıdır? Bir eşya sattığımda parası direkt hesabıma geçsin istiyorum.

ahmetbirs

80+ Bronze
Steam pazarından sık sık skin alıp satıyorum sonucunda bakiye hep bekletiliyor ilk önce. Bu durum canımı sıkmaya başladı beklerken tam alıcağım skinin fiyatı artıyor kaçırıyorum. Bu bakiye bekletmesini engelleyebileceğim bir yöntem var mıdır? Bir eşya sattığımda parası direkt hesabıma geçsin istiyorum.
maalesef recep bu bir güvenlik önlemi satışlar ve iadeler sonrası olmadığı zamanlarda oluyor ama kaldırman imkansız

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef recep bu bir güvenlik önlemi satışlar ve iadeler sonrası olmadığı zamanlarda oluyor ama kaldırman imkansız
çok saçma bir olay böyle güvenlik önlemi mi olur. Sahip olduğum parayı kullanmak için bekletiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten herhangi bir dolandırılma olayı olduğunda steam hiçbir yardımda bulunmuyor tam olarak neyin güvenlik önlemi bu olay anlamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,875
Üyeler
149,097
Son üye
Tokia
Top Bottom