Neler Yeni

Steam Bakiye İle Hediye Atma Banı

wruno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur Dogan
Kendi Steam hesabımı Bir süre önce satmıştım. arkadasımında steaminde biraz bakiye vardı onu satın aldım ve üstüne ekledim. 900 tl ye fifa 23 ultimate sürüm atacaktım kendime. ödeme işlemi gerçekleştirilemiyor diye sürekli hata veriyordu. ilk başta basit bi hata oldugunu geçecegini dusundum. ticket attıgımda hesabın ticarı amaçlı kullanıldıgını tespit ettiklerini söylediler ve bakiye ile hediye atmayı engellediklerini söylediler.arkadasım kendi arkadas ortamımızda oyun atıyordu birilerine. balonda bende patladı sanırsam. bunu düzeltmenin yolu varmıdır itiraz için ticket attım ama pek umutlu degilim. 900 tl bakiyeyi en kayıpsız şekilde nasıl aktarabilirim baska hesaba? item alıp takasla göndermeyi dusunuyorum varmıdır daha iyi bir fikri olan

Elif Sude

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Elif Sude
Hesabına harcadığın para ile hediye ettiğin oyunların parasına göre bu uyarıyı verebiliyorlar. En az kayıpla nasıl olur bilmiyorum ama takas en mantıklısı olur gibi.

NespaY

80+ Silver
Kendi Steam hesabımı Bir süre önce satmıştım. arkadasımında steaminde biraz bakiye vardı onu satın aldım ve üstüne ekledim. 900 TL ye fifa 23 ultimate sürüm atacaktım kendime. ödeme işlemi gerçekleştirilemiyor diye sürekli hata veriyordu. ilk başta basit bi hata oldugunu geçecegini dusundum. ticket attıgımda hesabın ticarı amaçlı kullanıldıgını tespit ettiklerini söylediler ve bakiye ile hediye atmayı engellediklerini söylediler.arkadasım kendi arkadas ortamımızda oyun atıyordu birilerine. balonda bende patladı sanırsam. bunu düzeltmenin yolu varmıdır itiraz için ticket attım ama pek umutlu degilim. 900 TL bakiyeyi en kayıpsız şekilde nasıl aktarabilirim baska hesaba? item alıp takasla göndermeyi dusunuyorum varmıdır daha iyi bir fikri olan
Maalesef arkadaşın bakiye ile sürekli hediye attığı için ban yemiş maalesef hediye banının açılmasının bir yolu yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,845
Üyeler
156,687
Son üye
lama
Top Bottom