Neler Yeni

Steam de cs skinleri satma

ahmet1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet sahbaz
Merhaba arkadaşlar.Benim steam hesabımdan kasa ve skin satmaya çalıştığımda satamıyorum.Biraz araştırma yaptım steame para gonderip bir kac alışveriş yapmanız gerekiyor dediler.Bazıları 5 dolar diyor bazıları 40 lira diyor.Oyun oynamayı bıraktığım icin skin almıyorum.Ama baya kasa var envanterde bunları nasıl satarım.Satma kısmında boyle bir şey yazıyor
.
aqw.png

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Steam 5 dolar limitine buradan bakabilirsin.

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
Minimum 5 dolar yatırman gerekiyor. O da 70 küsür TL yapıyor. SS'teki sorun Steam Guard kullanılan bir cihazdan giriş yapmadığınızı veya 7 gün öncesine dayanan herhangi bir pazar/steam alımı yapmamamış olmanızdan kaynaklanıyor.

ahmet1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet sahbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam 5 dolar limitine buradan bakabilirsin.
a1.png

yani 5 dolarlık bir alışveriş yapmam mı gerekiyor pazarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minimum 5 dolar yatırman gerekiyor. O da 70 küsür TL yapıyor. SS'teki sorun Steam Guard kullanılan bir cihazdan giriş yapmadığınızı veya 7 gün öncesine dayanan herhangi bir pazar/steam alımı yapmamamış olmanızdan kaynaklanıyor.

ahmet1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet sahbaz
steam hesabına 5 dolar para mi yatırmam gerekiyor.Yoksa 5 dolarlık alışveriş yapmam mı gerekiyor?

Evet. 5 dolarlık alışveriş yapman gerekiyor. 70 TL civarı yani.
tamam teşekkür ederim kral.

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
steam hesabına 5 dolar para mi yatırmam gerekiyor.Yoksa 5 dolarlık alışveriş yapmam mı gerekiyor?

tamam teşekkür ederim kral.
5 dolar yatırman gerekiyor. İlla harcamak zorunda değilsin ama harcaman daha mantıklı. Şu an oyun falan var indirimde olan oyun alırsın oynarsın.

ahmet1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet sahbaz
Evet. 5 dolarlık alışveriş yapman gerekiyor. 70 TL civarı yani.
kral alma işlemini de yapamıyorum ben.Bilgisayar tarayıcısından acmıştım steami ondan dolayı mı alma işlemini gerçekleştiremiyorum acaba? yine bu hatayı veriyor
aqw.png

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
hocam ilk olarak para yatırma oyun alım filan yapman gerekiyor. diğer bi şey steam e "7 mi 15 mi neydi" gün girmez sonra girersen envanterdeki ürünleri sattırmaz.
benim yedek hesapta cs sandıkları vardı satmak için, para yatırıp asıl steam hesabıma oyun hediye aldım ve 1 hafta sonra bazılarını sattım bazılarını asıl hesabım ile karşılıksız takas yaptım öyle temizledim.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Merhaba arkadaşlar.Benim steam hesabımdan kasa ve skin satmaya çalıştığımda satamıyorum.Biraz araştırma yaptım steame para gonderip bir kac alışveriş yapmanız gerekiyor dediler.Bazıları 5 dolar diyor bazıları 40 lira diyor.Oyun oynamayı bıraktığım icin skin almıyorum.Ama baya kasa var envanterde bunları nasıl satarım.Satma kısmında boyle bir şey yazıyor
.Alıntıyı görüntüle
Her ne kadar alım satım yapsan da zaten pazar buna izin vermez 7 gün beklemen var.

ekremkara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ekrem kara
hocam ilk olarak para yatırma oyun alım filan yapman gerekiyor. diğer bi şey steam e "7 mi 15 mi neydi" gün girmez sonra girersen envanterdeki ürünleri sattırmaz.
benim yedek hesapta cs sandıkları vardı satmak için, para yatırıp asıl steam hesabıma oyun hediye aldım ve 1 hafta sonra bazılarını sattım bazılarını asıl hesabım ile karşılıksız takas yaptım öyle temizledim.
O dediğin durum e-posta ile güvenlik korumalıysa, eğer mobil guard kullanıyorsan istersen 1 yıl girme fark etmeyecektir.

Top Bottom