Neler Yeni

Steam Deck Yurt Dışından Satın Alma ve Alınır mı?

Krn_Erdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Karan Erdoğan
Benim bir tanıdığım yurt dışına gidicek ve belli bir süre orda yaşıyacak bende o süre zarfında ordan steam deck getirmek istiyorum ancak daha önce böyle bir şey yapmadığımdan veya internette arattığımda bir sonuç bulamadığımdan size geldim. Benim steam hesabım türkiye kayıtlı yurt dışına çıktığımda bu hesap üzerinden steam deck alabilirmiyim veya bölge değiştirmem gerekiyorsa ne yapmam lazım kuralları nelerdir. Şimdiden Yardımcı Olan Herkese Teşşekürler.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Berk
Benim bir tanıdığım yurt dışına gidicek ve belli bir süre orda yaşıyacak bende o süre zarfında ordan steam deck getirmek istiyorum ancak daha önce böyle bir şey yapmadığımdan veya internette arattığımda bir sonuç bulamadığımdan size geldim. Benim steam hesabım türkiye kayıtlı yurt dışına çıktığımda bu hesap üzerinden steam deck alabilirmiyim veya bölge değiştirmem gerekiyorsa ne yapmam lazım kuralları nelerdir. Şimdiden Yardımcı Olan Herkese Teşşekürler.
giden kişinin kendi steam hesabıyla alma imkanı yok mu?

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Berk

Krn_Erdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Karan Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi hesabından almak zorunda değilsin
O zaman orda bir hesap açarım onu kullanırım satın almak için çok teşşekürler(bide geç cevap yazdığım için kusura bakma sınavlar vardı)

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Batın Köse
kanka Steam hesabı satın alırken mi gerekiyor?

Top Bottom