Neler Yeni

Steam geri ödeme politikası hakkında soru...

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Cyberpunk 2077 ön siparişi vereceğim fakat aklıma takılan bir soru oldu. Acaba oyunu ön siparişte alsam fakat çıktığı tarihten sonrada indirmesem (İncelemeleri merak ediyorum oyun hakkında birkaç şüphem var bide acaba Xbox Game Pass e gelir mi ? gelmez mi? oyunun performansı ne durumda olur 250tl ye değeceği kesin ama önce oyun içi görüntüleri falan net şekilde kullanıcı deneyimi ile görmek istiyorum sorumun sebebi de bu) bu durumda steam para iadesi yapar mı? Diye merak ettim (Steam in geri ödeme politikasına pek hakim değilim ondan dolayı soruyorum. Oyunun fiyatının artma korkusu olmasa çıktıktan sonra satın alırdım ama zam gelecekmiş gibi geldi ondan dolayı ön sipariş ile alacağım). Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Cyberpunk 2077 ön siparişi vereceğim fakat aklıma takılan bir soru oldu. Acaba oyunu ön siparişte alsam fakat çıktığı tarihten sonrada indirmesem (İncelemeleri merak ediyorum oyun hakkında birkaç şüphem var bide acaba Xbox Game Pass e gelir mi ? gelmez mi? oyunun performansı ne durumda olur 250tl ye değeceği kesin ama önce oyun içi görüntüleri falan net şekilde kullanıcı deneyimi ile görmek istiyorum sorumun sebebi de bu) bu durumda steam para iadesi yapar mı? Diye merak ettim (Steam in geri ödeme politikasına pek hakim değilim ondan dolayı soruyorum. Oyunun fiyatının artma korkusu olmasa çıktıktan sonra satın alırdım ama zam gelecekmiş gibi geldi ondan dolayı ön sipariş ile alacağım). Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
bildiğim kadarıyla oyunu 2 saatten az oynamış olman ve alalı 2 haftadan az olmuş olması lazım

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,089
İsim
Mert Metshi
hayır yapmaz ben 2018 de r6 almıştım hiç oynamamıştım 2020 de iade kabul olmadı alalı çok olduğu için

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Oyun çıkana kadar her zaman iptal edebilirsin. Çıktıktan sonra 14 Gün geçmemiş ve 2 saat oynamadıysan iade edebilirsin.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Oyun çıkmadan 1 gün önce satın al,zaten 14 gün geçmeden incelemeler falan yayınlanır sende fikir edinmiş olursun beğenmezsen iade edersin.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun çıkana kadar her zaman iptal edebilirsin. Çıktıktan sonra 14 Gün geçmemiş ve 2 saat oynamadıysan iade edebilirsin. Tam olarak böyle.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır yapmaz ben 2018 de r6 almıştım hiç oynamamıştım 2020 de iade kabul olmadı alalı çok olduğu için
2 yıl bekletmeye kararlı değilim .d Max 2 hafta yada 1.5 hafta civarı yeterli olur. Direkt birkaç oyun videosu düşer zaten diye düşünüyorum

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun çıkana kadar her zaman iptal edebilirsin. Çıktıktan sonra 14 Gün geçmemiş ve 2 saat oynamadıysan iade edebilirsin. Tam olarak böyle.
İlk hafta büyük ihtimalle enis abim video çeker zaten .d Son birkaç günde alırsam sıkıntı olmaz yani doğrumu anladım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunu aldıktan sonra 14 gün süren var iade etmen için oyunu 2 saatten fazla oynarsan gene iptal oluyor
Birkaç oyun videosu izlemeden oynamayı düşünmüyorum zaten. Anladığım kadarıyla son birkaç günde alırsam herhangi bir ters durum oluşmaz ?

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,983
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
İlk hafta büyük ihtimalle enis abim video çeker zaten .d Son birkaç günde alırsam sıkıntı olmaz yani doğrumu anladım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç oyun videosu izlemeden oynamayı düşünmüyorum zaten. Anladığım kadarıyla son birkaç günde alırsam herhangi bir ters durum oluşmaz ?
sanmam bir sıkıntı olacağını

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Oyun çıkmadan 1 gün önce satın al,zaten 14 gün geçmeden incelemeler falan yayınlanır sende fikir edinmiş olursun beğenmezsen iade edersin.
Zaten maaş günü 8 i oyun 10 unda çıkıyor anca son günlerde alıyorum .d Sıkıntı olmaz o halde eyw cevap için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,466
Üyeler
156,779
Son üye
Sebastian Bach
Top Bottom