Neler Yeni

steam giriş yaparken bağlantı sorunu

RXbypass.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
murat taş
alttaki hatayı alıyorum nasıl çözerim ? giriş yapma ekranındayım internet var steam üzerinden hesap açılıyor yani internet var ama giriş ekranında bilgileri giriyorum giriş yap diyince 1 dk falan bekliyor sonra bu hatayı veriyor

1720618026228.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alperen Yılmaz
alttaki hatayı alıyorum nasıl çözerim ? giriş yapma ekranındayım internet var steam üzerinden hesap açılıyor yani internet var ama giriş ekranında bilgileri giriyorum giriş yap diyince 1 dk falan bekliyor sonra bu hatayı veriyor

Alıntıyı görüntüle
giriş yapamamanız normal eğer windows 7 kullanıyorsanız steame erişim sağlayamazsınız bir de crystal disk info yükleyip önünüze çıkan diskleri bi atar mısınız

RXbypass.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
murat taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
giriş yapamamanız normal eğer windows 7 kullanıyorsanız steame erişim sağlayamazsınız bir de crystal disk info yükleyip önünüze çıkan diskleri bi atar mısınız
evet windows 7 ama hayla kullananlar varmış bide atrama yapıp geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1720621455749.png

buyur kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alperen Yılmaz

Alıntıyı görüntüle

buyur kanka
hocam maalesef ssd niz yok ve windows 10 kurarsanız kurduğunuza pişman olacaksanız

Alıntıyı görüntüle

buyur kanka
windows 7 yi nasıl hayla kullanabiliyolar anlamıyorum instagramda windows 7 ultra vs var onlar dedi galiba

RXbypass.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
murat taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam maalesef ssd niz yok ve windows 10 kurarsanız kurduğunuza pişman olacaksanız

windows 7 yi nasıl hayla kullanabiliyolar anlamıyorum instagramda windows 7 ultra vs var onlar dedi galiba
10 a geçtim zaten ancak çok kasıyor google falan açılmıyordu tatildeyken 2 gb ram 2.20 ghz bi işlemci ile ne yapabilirim ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alperen Yılmaz
10 a geçtim zaten ancak çok kasıyor google falan açılmıyordu tatildeyken 2 gb ram 2.20 ghz bi işlemci ile ne yapabilirim ???
hocam sizin ssd almanız gerekiyor windows 7 artık xp durumuna düştü ve googleyi zor açması ssd olmamasından dolayı

ve ssd alınca da o hdd yi yedek depolama olarak kullanmanızı tavsiye etmem sizin hdd 17bin saatten fazla çalışmış benim depolama hdd si 14 bin saat çalıştı ve gerçekten sürünüyor

Top Bottom