Neler Yeni

Steam Guardıma Sürekli Giriş Kodu Geliyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
beyler steam mobil uygulamama bu aralar günde bir kaç kez bildirim gelmeye başladı sürekli giriş yapmak için bu kodu kullanın diye bildirim geliyor hesabımı çalmaya mı çalışıyorlar bu bir hata mı başına gelen var mı
ben nolur nolmaz şifremi değiştirdim

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
beyler steam mobil uygulamama bu aralar günde bir kaç kez bildirim gelmeye başladı sürekli giriş yapmak için bu kodu kullanın diye bildirim geliyor hesabımı çalmaya mı çalışıyorlar bu bir hata mı başına gelen var mı
iyi yapmışsın şifre değiştikten sonra öyle bi şey olmaz herhalde

CptSpork

80+ Bronze
Giriş konumunu gösteriyor diye biliyorum. Muhtemelen başkası girmeyi deniyor. Benzer şifreleriniz varsa her yerden değiştirin. Bilgisiyarınızda keylogger tarzı bir şey yoktur umarım.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Şifrene eriştiklerine göre telefonunda veya bilgisayarında virüs olabilir. Ben olsam şifreyi değiştirmekle kalmayıp temiz bir format atardım.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş konumunu gösteriyor diye biliyorum. Muhtemelen başkası girmeyi deniyor. Benzer şifreleriniz varsa her yerden değiştirin. Bilgisiyarınızda keylogger tarzı bir şey yoktur umarım.
hocam giriş konumunu göstermiyor sadece telefona giriş yapmak için bu kodu kullanın diye bildirim geliyor bildirime tıklayınca normal steam guard sayfasına atıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kutay Orhan
hocam bana sorarsanız sadece steam değil , bağlı olan mail hesaplarının şifresini de değiştirin.
sonuçta steam e giren mail e de girer.
ayrıca hesabına mailden ulaşmış olma ihtimali de var. Dikkat Et!!!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,074
Üyeler
142,215
Son üye
xiumali
Top Bottom