Neler Yeni

Steam hesabım çalındı yardım edermisiniz

şahin doğan

80+ Platinum
herkese selamlar dün gece pc ye format attım sonra warzone ve pubg yüklemeye bıraktım yattım sabah kalktığımda hesabınızın bilgileri değiştirildi yeniden giriş yapın dedi giriş yapmaya çalıştığımda şifre yanlış diyordu hesabımın e postası bende ama sorun şu steam destek üzerinden hesabım çalındıya tıklayınca e posta üzerinden hesabı buluyor e postamın hangisi olduğundan adım kadar eminim fakat 3 e postamı da deneyince steam hesabım çıkmıyor hesabımın e postasını değiştirmişler ve geri alamıyorum bu durumda ne yapabilirim

VirtudeN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Erdem
herkese selamlar dün gece pc ye format attım sonra warzone ve PUBG yüklemeye bıraktım yattım sabah kalktığımda hesabınızın bilgileri değiştirildi yeniden giriş yapın dedi giriş yapmaya çalıştığımda şifre yanlış diyordu hesabımın e postası bende ama sorun şu steam destek üzerinden hesabım çalındıya tıklayınca e posta üzerinden hesabı buluyor e postamın hangisi olduğundan adım kadar eminim fakat 3 e postamı da deneyince steam hesabım çıkmıyor hesabımın e postasını değiştirmişler ve geri alamıyorum bu durumda ne yapabilirim
Aynısı bende de olmuştu steam desteğe yazdım bir kaç bilgi istediler 1 hafta içerisinde hesabımı geri aldım

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
  • Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı bende de olmuştu steam desteğe yazdım bir kaç bilgi istediler 1 hafta içerisinde hesabımı geri aldım
steam desteğe nereden yazıcam eskiden bilgi istedikleri ekran geliyordu fakat şu an sadece şifre değiştirme çıkıyor karşıma

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,

Steam desteğe ticket atın. Eğer steam hesabının senin kullandığına dair kanıtların varsa (aldığın oyunun faturasının resmi vb.) bunları da kanıt olarak yanında at.
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam desteğe nereden yazıcam eskiden bilgi istedikleri ekran geliyordu fakat şu an sadece şifre değiştirme çıkıyor karşıma
  1. Öncelikle verdiğim bağlantıya tıklayın; Steam Destek - Yardım edin! Giriş yapamıyorum. https://help.steampowered.com/tr/wizard/HelpWithAccountStolen
  2. Buradan parolamı değiştir bölümüne girin.
  3. E-posta adresinizi girin ve artık bu e-posta adresine erişim sağlayamıyorum kısmına tıklayın.
  4. Çıkan pencerede gereken tüm bilgileri girin ve destek talebi oluşturun.
Bu şekil olmuyor mu yani? Edit: bağlantıyı şimdi koydum.

Son düzenleme:
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Bende parola istiyor da adam parolamı da değiştirmiş nasıl ilerlicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,969
Üyeler
156,707
Son üye
esradiyebiri