Neler Yeni

Yardım Steam hesabım çalındı : (

Blackx99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şafak
Bütçe
5
Steam hesabım çalındı lütfen yardım edin . Hesabım ele geçirildi

3 gün önce steam arkadaşım bana steam cüzdan kodu hediyesi göndermişti . Bende gerçek sanıp linke tıkladım . Linke tıkladığımda bütün steam hesabım gitti . Hatta e posta adresini değiştirip . Telefon numarasını ve steam guardı kaldırmışlar . Steam desteğe yazdım kart bilgilierini vb istediler . Kart bilgilerini yazmama rağmen hala daha steam hesabımı alamadım . Bu sefer benden boacompra makbuzu istiyorlar . Sizce ne yapmalıyım ? Hesabımı nasıl geri alabilirim?
3 gündür uğraşıyorum ve steam destek ekibi zar zor geç cevap veriyor bana .Hesabımı almanın başka bir yolu var mı ?
Screenshot_20240130-110200_Chrome.jpg

Ekler

• Screenshot_20240130-110200_Chrome.jpg
    243.9 KB · Hit: 37
  • Screenshot_20240130-110200_Chrome.jpg
    243.9 KB · Hit: 34

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Ahmet Şeker
yapıcak bir şey yok işte adamlar makbuz istemiş makbuzu at aldığın kartın banka uygulamasında gözükür zaten

Aksooy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Aksoy
Steam'e ödeme yaptığınıza dair fatura veya kod kullandıysanız o kodları steam desteğe ilettiğiniz takdirde steam hesabın size ait olduğunu doğrulayıp hesabınıza erişmenizi sağlar. Eğer kanıtlayamazsanız alamazsınız. Steam cevapta zaten bunu söylemiş eğer ki geçmiş faturalarınıza ulaşamıyorsanız boacompara destek ile iletişime geçip geçmiş makbuzunuzun kopyasını isteyin diye. Benim de başıma gelmişti geçmiş faturalar ile hesabın sahibi olduğumu kanıtlayıp 2 gün içerisinde almıştım hesabı.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
geçmiş olsun makbuzun ssni at sana gelen gmailleri silmediyse fatura sslerini at bide meraktan soruyorum arkadaşın mı dolandırdı yani seni

Blackx99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şafak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapıcak bir şey yok işte adamlar makbuz istemiş makbuzu at aldığın kartın banka uygulamasında gözükür zaten
Email de ki steam makbuzu mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçmiş olsun makbuzun ssni at sana gelen gmailleri silmediyse fatura sslerini at bide meraktan soruyorum arkadaşın mı dolandırdı yani seni
Evt öyle oldu maalesef : (

Blackx99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şafak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam'e ödeme yaptığınıza dair fatura veya kod kullandıysanız o kodları steam desteğe ilettiğiniz takdirde steam hesabın size ait olduğunu doğrulayıp hesabınıza erişmenizi sağlar. Eğer kanıtlayamazsanız alamazsınız. Steam cevapta zaten bunu söylemiş eğer ki geçmiş faturalarınıza ulaşamıyorsanız boacompara destek ile iletişime geçip geçmiş makbuzunuzun kopyasını isteyin diye. Benim de başıma gelmişti geçmiş faturalar ile hesabın sahibi olduğumu kanıtlayıp 2 gün içerisinde almıştım hesabı.
Kanki emaildeki steam makbuzlari mi ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,722
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hesabınızı geri alabildiniz mi? CS oynuyorsanız ve skinleriniz var ise bir sorun oldu mu?

Bir de Steam fatura istemiş galiba. Ben de mailime gelen Steam fatura mesajlarını siliyorum mailde biriktiği için ama bazı Steam faturalarımın yazıcıdan çıktısını almıştım ne olur ne olmaz diye. Kanıt için çıktı da olur herhalde değil mi?

Top Bottom