Neler Yeni

Steam hesabım ve envanterim çalındı

Anlavex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anıl
Herkese selamlar dün akşam csgo oynarken hesabımın ismi bi anda sayılara dönüştü sonra arkadaşlarım ban yediğimi söyledi halbu ki bişey yaptığım da yoktu. Sonra steam profilime girdiğimde (Your account will be permanently blocked) bu yazıyla karşılaştım envanterimi 24 saat içerisinde başka bi hesaba göndermeme izin verildiği yazıyordu. Benede arkadaşıma göndermeye çalıştım ilk başta iptal edilmiş sonra da onaylanmış gözüktü bende ama eşyalarım ikimizin envanterinde yoktu sonra steama gir çık yaptım takas teklifi başka bir hesaba gönderilmiş onaylanmış gözüküyordu arkadaşıma gönderiğim takas teklifi iptal olmuş envanter başka hesaba gönderilmiş herhalde hesabım çalındı ve şikayet botu atıldı bu anda da envanterim çalınmış. H esabı ve ya envanteri kurtarma şansım var mı?
Takas yapılan hesap: https://steamcommunity.com/profiles/76561199018955385

oldspace

80+
steam web api key den kaynaklı olabilir steam ile girdiğin sitelerden kaynaklı çalınmış olabilir ve tıkladığın linkler ile

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
knk hesaba tekrar erişebiliyorsan diğer giriş yapılan cihazların yetkisini kaldır bilmiyorsan söyle anlatıyım bir de elinde kanıt varmı yani şöyle oyun felan aldıysan fatursaı mailine geliyor onların ss ini al steame kanıt olarak atarsın malesef yeni gördüm cumartesi atmışsın ..bu id sini attığın hesap senin mi yoksa hackerin senin hesabı çalıp senin envanterini aktardığı diğer hesap mı ? öyleyse yazık olmuş baktım envantere en az 1k lık envanter

Son düzenleme:

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Konnichiwa bu konuyla ilgili video paylaştı. Önemli. Bi bakın dostlarım

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bilinmeyen bazı kasa açma sitelerine steam hesabınla giriş yaptıysan ondan dolayı olabilir
Arama motoruna yaz inşallah çözümünü bulabilirsin

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Bir api key vakası daha. Bu siteden api keyini sıfırla ve steam şifreni değiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Öncelikle büyük geçmiş olsun.Ben de çalınma sorunu yaşadım ama böylesini görmedim.Önce mail adresinizi güvence altına alın (çift doğrulama faktörü,telefon onayı vs.) onu kaybederseniz daha kötü olur.Steam destek ile bu sorunu belirtin.Hesabın size ait olduğunu göstermek içinse önceden aldığınız bir oyunu mail adresinize gelen fişi ekran görüntüsü alıp belirtin.Destek size geri dönüş yapacaktır.Envanteriniz kurtulur mu bilmem ama hesabınızı geri alır almaz Steam Guard ile çift koruma yapmayı unutmayın.Bu konuda Konnichiwa YouTube kanalında güzel şeyler paylaştı onları izleyin.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Geçmiş olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR