Neler Yeni

Yardım Steam hesabıma başkası girmiş olabilir (lütfen yardım edin)

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
Hesabımı kimseye vermedim ve cs kumar siteleriylede işim olmaz. yani çalınma durumu yok
2 durum var 1.arkadaşıma takas attım tüm kartları istedim hadi lan dedi güldü reddetti altına da dolandırıcı bu yazdı
2. durum ise bu sefer bende elimde olan silah skinlerini kendime eklep ona da kartları koydum gönderdin steam telefondan onaylayın dedi onaylarken internet mi gitti bir şey oldu bi anda bu sorunu aldım
ve telefon konumum adana gözüküyor ne alaka anlamadım ilk giriş tarihi son girş tarihi falan da benim sorun yok onda
şifre değiştirp ben olduğuma onaylamaya çalışıyorum captcha hata verdi diyor bilgilerimi gönderemiyorum bu yüzden
1715684992468.png

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem Can Öngel
yani steam konumu tam tutturamıyor haberin olsun, ben mersinde yaşıyorum bazen istanbul bazen adana bazen ankarada gösteriyor.
2. olarak da o captcha hatası için de bilgisayardan tarayıcı ile dene ben telefondan yaparken bana da doğrulama çıkmadan hata veriyordu.
Yani onaylama sırasında belki bişi olmuştur veya takas istekleri üst üste gelince düzensizlik görüp engellemiş olabilir.

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani steam konumu tam tutturamıyor haberin olsun, ben mersinde yaşıyorum bazen istanbul bazen adana bazen ankarada gösteriyor.
2. olarak da o captcha hatası için de bilgisayardan tarayıcı ile dene ben telefondan yaparken bana da doğrulama çıkmadan hata veriyordu.
Yani onaylama sırasında belki bişi olmuştur veya takas istekleri üst üste gelince düzensizlik görüp engellemiş olabilir.
tarayıcı ile denedim ama gene aynı hatayı aldım.
neden böyle bir sorun oldu sence
daha demin turkcell aradı internet portunuz da dalgalanma var dedi steamden gelen onayı tiklerken net donmuştu bi o yüzden oldu sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Furkan BİLİR
tarayıcı ile denedim ama gene aynı hatayı aldım.
neden böyle bir sorun oldu sence
daha demin turkcell aradı internet portunuz da dalgalanma var dedi steamden gelen onayı tiklerken net donmuştu bi o yüzden oldu sanırım
Vpn ile denermisin ayrıca

Sistinan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vpn ile denermisin ayrıca
capcha doğrulamadınız diye hata veriyor ama capcha sormuyor bile bir çok yerden denedim gözükmüyor

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem Can Öngel
capcha doğrulamadınız diye hata veriyor ama capcha sormuyor bile bir çok yerden denedim gözükmüyor
birebir aynı durumla karşılaştım işte dediğim gibi ben pc'den girince sıkıntı olmamıştı, bir şey diyemiyorum :/

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,937
Üyeler
143,916
Son üye
muratbeyz
Top Bottom