Neler Yeni

Steam indirimi oyun tavsiyesi ? RDR 2 vs BANNERLORD

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
Kürşat
Bütçe
255
Bir iki parça skin satarsam 315-320₺ bakiye olacak. Mount Blade Bannerlord mu alsam Red Dead Redemption 2 mi alsam bilemiyorum. İkisini de oturup pek izlemedim, incelemedim. RDR2 çok övülüyor diye merak ediyorum, Bannerlord da çocukken az buçuk Warband oynadık diye.
Hikayeli oyun geçmişim yok yarımşar saat Tomb Raider GOT ve Witcher 3 hariç :D Hikayeli oyunlarla pek haşırneşir değilim.
En çok RDR 2 ve Bannerlord üstünde duruyorum şu an.

Son düzenleme:

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Bir iki parça skin satarsam 315-320₺ bakiye olacak. Mount Blade Bannerlord mu alsam Red Dead Redemption 2 mi alsam bilemiyorum. İkisini de oturup pek izlemedim, incelemedim. RDR2 çok övülüyor diye merak ediyorum, Bannerlord da çocukken az buçuk Warband oynadık diye.
Hikayeli oyun geçmişim yok yarımşar saat Tomb Raider GOT ve Witcher 3 hariç :D Hikayeli oyunlarla pek haşırneşir değilim.
İlk defa hikayeli oyun oynayacaksan rdr2 ağır gelir ama bence rdr2 alman lazım. RDR 2 al bir süre beklet kütüphanede git gamepass al 6 ay boyunca 4-5 hikayeli oyun oynarsın sonra RDR 2 oynarsın.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa hikayeli oyun oynayacaksan rdr2 ağır gelir ama bence rdr2 alman lazım. RDR 2 al bir süre beklet kütüphanede git gamepass al 6 ay boyunca 4-5 hikayeli oyun oynarsın sonra RDR 2 oynarsın.
Ağır gelirden kastın ne ? Sürükleyicilik mi

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
Kürşat
Olsa niye sorayım hocam :D
Valla pek oyun oynayan birisi değilim ama bannerlord ve rdr2 merak ediyordum birini anca alabilirim herhalde. Diğerini ilerde alayım desem kur güncellemesi gelirse alamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Volkan Avcı
Olsa niye sorayım hocam :D
Valla pek oyun oynayan birisi değilim ama bannerlord ve rdr2 merak ediyordum birini anca alabilirim herhalde. Diğerini ilerde alayım desem kur güncellemesi gelirse alamam.
Hocam hiç deneyimlemedin mi? Eğer denemediysen tabi al. Onlinea bulaşma çok hileci var.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
Kürşat

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Ağır gelirden kastın ne ? Sürükleyicilik mi
Yavaş açılıyor ve çok detaylı. Yeni başlayan bir oyuncuda ana görev-yan görev farkı oturmadığı için herşeyi zorunluluk gibi yapmaya çalışırsınız ve çok sıkılırsınız oyundan.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
RDR 2 başta sıkıcı gelebilir ama inatla devam ederseniz min 2 max 4-5 saatin ardından oyunu bırakasınız gelmiyor hatta bitirip tekrar başlamayı iple çekiyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RDR 2 başta sıkıcı gelebilir ama inatla devam ederseniz min 2 max 4-5 saatin ardından oyunu bırakasınız gelmiyor hatta bitirip tekrar başlamayı iple çekiyorsunuz.
Bu arada
1688409956017.png

arturo

80+ Silver
Rdr2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir aylık game pass alıp bannerlord sömürürsün.

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Mert
Bence rd2 online aldım acayip zevkli görev yapmaktansa açık dünyayı gezmeyi seviyorum

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Prmy
Top Bottom