Neler Yeni

Steam indirimi oyun tavsiyesi ? RDR 2 vs BANNERLORD

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Hocam hiç deneyimlemedin mi? Eğer denemediysen tabi al. Onlinea bulaşma çok hileci var.
Toplam 300+ online 100+ saatim var ama RDO kitlesi GTAO yanında melek kalır. Hile minimum rastladım onlar da toksik değillerdi.
Bence rd2 online aldım acayip zevkli görev yapmaktansa açık dünyayı gezmeyi seviyorum
Arkadaşla birlikte ayı avına çıkmıştık o bile acayip sarmıştı cidden.

Bir iki parça skin satarsam 315-320₺ bakiye olacak. Mount Blade Bannerlord mu alsam Red Dead Redemption 2 mi alsam bilemiyorum. İkisini de oturup pek izlemedim, incelemedim. RDR2 çok övülüyor diye merak ediyorum, Bannerlord da çocukken az buçuk Warband oynadık diye.
Hikayeli oyun geçmişim yok yarımşar saat Tomb Raider GOT ve Witcher 3 hariç :D Hikayeli oyunlarla pek haşırneşir değilim.
En çok RDR 2 ve Bannerlord üstünde duruyorum şu an.
RDR2 alınır. Bazılarına aşırı yavaş kalıyor o biraz kişisel şeye bağlı ama diğer türlü mükkemmel ötesi bir oyun. Etkileyici bi atmosferi var dünyasında en ufak şeyden zevk alabiliyorsunuz. Aşırı yavaş diyenler ufak bir kesim, iki saat içinde iade hakkınız var zaten umarım size öyle gelmez. Öyle olmazsa severek oynarsınız zaten.

Yavaş diyenlere de saygım sonsuz ama bu onların oyundan anlamadığı gerçeğini değiştirmez (!)

Cihangir

80+ Gold
Bir iki parça skin satarsam 315-320₺ bakiye olacak. Mount Blade Bannerlord mu alsam Red Dead Redemption 2 mi alsam bilemiyorum. İkisini de oturup pek izlemedim, incelemedim. RDR2 çok övülüyor diye merak ediyorum, Bannerlord da çocukken az buçuk Warband oynadık diye.
Hikayeli oyun geçmişim yok yarımşar saat Tomb Raider GOT ve Witcher 3 hariç :D Hikayeli oyunlarla pek haşırneşir değilim.
En çok RDR 2 ve Bannerlord üstünde duruyorum şu an.
kesinlikle rdr

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru