Neler Yeni

Steam indirme hızı neden yüksek olur.

akbay64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
yusuf akbay
Selam arkadaşlar ,
Merak ettiğim bir kounu var. Bilen varsa cevaplara sevinirim.
Benim mahellemde 50 Mbps alt yapı var. Evimde de 35 Mbps lik paket ev interneti kullanıyorum. Neredeyse tüm indirmelerde max 5mb/sn hız alıyorum. İnternet Dowload manager dahil indirmeler bu hızda.
Dün Steam dan 60 gb lik bir oyun indirdim.
35mb/sn hızla indirme yapıyor. Bu nasıl mümkün olabilir. Bu kadar hızlı indirme nasıl oluyor merak ettim.
Herkese kolay gelsin.

Selam arkadaşlar ,
Benim mahellemde 50 Mbps alt yapı var. Evimde de 35 Mbps lik paket ev interneti kullanıyorum. Neredeyse tüm indirmelerde max 5mb/sn hız alıyorum. İnternet Dowload manager dahil indirmeler bu hızda.
35mb/sn hızla indirme yapıyor. Bu nasıl mümkün olabilir. Bu kadar hızlı indirme nasıl oluyor merak ettim.
Herkese kolay gelsin.
Hocam bende de aynısı olmuştu mbps yerine mb yazıyormuş meğer test etmiştim

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Selam arkadaşlar ,
Herkese kolay gelsin.
Steam ayarlara gel indirmelere kısmında indirme hızını bit cinsinden göster seçeneğini kapat. Sonra 5mb/sn olarak görürsün o açıkken bit cinsinden gösterir hızı.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
1 2
O saniyede indirdiği MB'ı gösteriyor. Bende de 25-26 arası gösteriyordu. Bir an 25-26 Mbps ile oyun indiriyorum sanmıştım da yanılmışım :D Hevesimiz kursağımızda kaldı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,501
Üyeler
149,740
Son üye
Erwin Pasha
Top Bottom