Neler Yeni

Steam Key'i Nasıl Kullanmalı?

holden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
orhan yılmaz
Merhabalar, 10 liraya Red Dead Redemption 2 steam key almayı düşünüyorum. Ancak daha önce hiç key almadım. Bu keyi aldıktan sonra kendi steam hesabımdan giriş yapıp kütüphaneye ekleyeceğim sanırım. Bu ekleme yaptıktan sonra oyunu steam üzerinden indirebilir miyim?

Key açıklamalarında şu bilgiler yer alıyor;
"
Satın aldığınızda, içinde Red Dead Redemption 2 bulunan bir Steam hesabına sahip olursunuz. Steami çevrimdışı modda başlatıp oyunun offline özelliklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Hesap bilgileri değiştirilemez."

Reksed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Emir Dikgoz
Merhabalar, 10 liraya Red Dead Redemption 2 steam key almayı düşünüyorum. Ancak daha önce hiç key almadım. Bu keyi aldıktan sonra kendi steam hesabımdan giriş yapıp kütüphaneye ekleyeceğim sanırım. Bu ekleme yaptıktan sonra oyunu steam üzerinden indirebilir miyim?

Key açıklamalarında şu bilgiler yer alıyor;
"
Satın aldığınızda, içinde Red Dead Redemption 2 bulunan bir Steam hesabına sahip olursunuz. Steami çevrimdışı modda başlatıp oyunun offline özelliklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Hesap bilgileri değiştirilemez."
İçinde RDR2 olan bir hesap verilecekse, hele bir de 10TL ise büyük ihtimal birkaç gün sonra oyunu oynayamayacaksın. Hesap bilgilerini değiştirirler.

holden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
orhan yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ggsel üzerinden alıyorum, neredeyse tüm RDR2 key fiyatları 1 - 2 dolar bandında.

Neyse bir deneyeyim, sonuçta on lira için alınır bir risk.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
ggsel üzerinden alıyorum, neredeyse tüm RDR2 key fiyatları 1 - 2 dolar bandında.

Neyse bir deneyeyim, sonuçta on lira için alınır bir risk.
1 gün sonra hesap gg
key vermiyorlar
hesap veriyorlar kim bilir kimden çaldılar

Top Bottom