Neler Yeni

Steam oyun indirme hızı sorunu

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
furkan
Steam'den oyun indirirken indirme hızı zamanla 3 mbps'den 0'a düşüyor. Torrent üzerinden de bir dosya indirip test ettim, orada böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Steam indirme önbelleğini temizledim, indirme bölgesini değiştirdim; ama yinede sorun devam ediyor.

dyron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Steam'den oyun indirirken indirme hızı zamanla 3 mbps'den 0'a düşüyor. Torrent üzerinden de bir dosya indirip test ettim, orada böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Steam indirme önbelleğini temizledim, indirme bölgesini değiştirdim; ama yinede sorun devam ediyor.
ofisteki pcde öyle oldu yeniden başlattım düzeldi

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
175gb dosya indiridm sabah 5 saatte falan steamde 20gbı 1 saatte indiriyo

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
1725561625576.png

o nası internet babuş 40gb tı 29 saate indirdim ben

Altan 28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Altan
Hocam bende steam'i yeniden başlatınca düzeliyor.
bu sorun senin internet sağlayıcın ile büyük ihtimal internet sağlayıcın steam a kota koyuyor indirme bi anda düşüyor bende de olmuştu aynı sorun vpn açıp indirmeyi dene %90 sorun çözülür

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
furkan
bu sorun senin internet sağlayıcın ile büyük ihtimal internet sağlayıcın steam a kota koyuyor indirme bi anda düşüyor bende de olmuştu aynı sorun vpn açıp indirmeyi dene %90 sorun çözülür
Hocam mesajı geç gördüm kusura bakma. Şuan monitör bozuk, yenisi gelince dediğini deneyeceğim.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Steam'den indirme yaparken Torren uygulaması açık olmadığına eminsiniz değil mi? Torrent'den indirdiğiniz dosyalar bilgisayarınızda mevcutsa o dosyayı başkalarının bilgisayarına aktarıyor sizin internetinizden.

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
furkan
Steam'den indirme yaparken Torren uygulaması açık olmadığına eminsiniz değil mi? Torrent'den indirdiğiniz dosyalar bilgisayarınızda mevcutsa o dosyayı başkalarının bilgisayarına aktarıyor sizin internetinizden.
Açık olmadığından eminim hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,235
Üyeler
158,064
Son üye
average
Top Bottom