Neler Yeni

Yardım Steam Sonbahar İndirmi FH5 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
arda doğuş görmez
Stean bildiğiniz gibi 20 Kasım'da Türkiye den çekilicek ama bundan sonraki gün büyük sonbahar indirimi geliyor ve fh5 almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım şimdimi alsam mantıklı yoksa dolara çevrildiğindemi alsam karasızım yardımcı olursanız sevinirim

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Stean bildiğiniz gibi 20 Kasım'da Türkiye den çekilicek ama bundan sonraki gün büyük sonbahar indirimi geliyor ve fh5 almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım şimdimi alsam mantıklı yoksa dolara çevrildiğindemi alsam karasızım yardımcı olursanız sevinirim
AAA oyunlarda fazla bir fiyat artışı olmayacak hatta fiyatı biraz daha düşücek bence fh5 de bu klasmanda, bende sonbahar indirimlerinde alıcam fh5 i benim tahminlerim bu yönde

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
büyük oyun firmaları önerilen fiyatlandırmayı kale almayacağı için şimdi alman daha mantıklı gibi kendi çapımda ufak bi hesap yaptım.

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
AAA oyunlarda fazla bir fiyat artışı olmayacak hatta fiyatı biraz daha düşücek bence fh5 de bu klasmanda, bende sonbahar indirimlerinde alıcam fh5 i benim tahminlerim bu yönde
Hocam o dolar hesabını yaptığımız zaman steamin önerdiği satış fiyatıyla satılırsa (önerilen fiyatı bilmediğimden soruyorum) sizce elden ring şimdi mi alınmalı yoksa sonbahar indirimlerinde mi?

Top Bottom