Neler Yeni

Yardım Steam üzerinden fm24 oyunu açılmıyor

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Arkadaşlar ben fmyi hep epic games üzerinden oynadım, orada hiç bir sorun ile karşılaşmıyordum. şimdi fm24 indirdim steamden ama oyuna hiç bir şekilde giremiyorum oynaya basıyorum bir süre bekliyor yine oyna butonu geliyor oyun açılmıyor. Baktım epicten indirirken belgeler klasörüne sports interactive dosyası indiriyordu hep içine editor data, crash game gibi dosyalar oluyordu. Steamden indirirken hiç öyle bir dosya indirmiyor sports interactive dosyası oluşturmuyor delirmek üzereyim. nasıl çözerim yardımcı olun. Dosyaları doğruladım, kaç kez silip indirdim ama olmuyor kafayı yiyeceğim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,348
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
O dosya oyun ilk açılınca oluşuyor.

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Koray Yıldız
Arkadaşlar ben fmyi hep epic games üzerinden oynadım, orada hiç bir sorun ile karşılaşmıyordum. şimdi fm24 indirdim steamden ama oyuna hiç bir şekilde giremiyorum oynaya basıyorum bir süre bekliyor yine oyna butonu geliyor oyun açılmıyor. Baktım epicten indirirken belgeler klasörüne sports interactive dosyası indiriyordu hep içine editor data, crash game gibi dosyalar oluyordu. Steamden indirirken hiç öyle bir dosya indirmiyor sports interactive dosyası oluşturmuyor delirmek üzereyim. nasıl çözerim yardımcı olun. Dosyaları doğruladım, kaç kez silip indirdim ama olmuyor kafayı yiyeceğim.
FM 24 kasımın ilk haftası çıkmayacak mı? şu an ön indirme olur ama oyuna giremezsin öyleyse...

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FM 24 kasımın ilk haftası çıkmayacak mı? şu an ön indirme olur ama oyuna giremezsin öyleyse...
Hayır beta olarak açıldı herkes oyunda oyuna girilebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O dosya oyun ilk açılınca oluşuyor.
O zaman sorun ne abi açılmıyor oyun hiç bir şekilde dosya doğrulama, silip yükleme başka ne yapabilirim ki.

Son düzenleme:

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Oyunu indirdiğim klasörde falan gözükmüyor, depolamada falan oyun yok. yer kaplamıyor yani indirmiyor gibi bir şey anlamadım çözemedim. kıracağım monitörü kasayı yardımcı olacak birisi yok mu? indiriyorum 5 gb ama indirilmiyor gibi

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Violet'T
Oyunu indirdiğim klasörde falan gözükmüyor, depolamada falan oyun yok. yer kaplamıyor yani indirmiyor gibi bir şey anlamadım çözemedim. kıracağım monitörü kasayı yardımcı olacak birisi yok mu? indiriyorum 5 gb ama indirilmiyor gibi
Yardımcı olacak kimse yok mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,233
Üyeler
140,792
Son üye