Neler Yeni

Steam VAC yemiş hesabın telefonunu başka hesaba ekleme

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
Merhabalar, Ocak ayında hiçbir şey yapmadığım halde haksız yere bir VAC ban yedim çok uğraştım ama VAC bana itiraz hakkı olmadığı açıkça yazıyor heriflerin sisteminde. Her neyse sorum şu, şuanki steam hesabımda guard mailde ama bir şey satmak istediğimde 14 gün beklemek zorunda kalıyorum o nedenle mobil guard geçeceğim. VAC ban yemiş hesaptan telefonu kaldırıp yeni hesaba eklersem sorun olur mu ? Telefonlar aynı oldu diye yine vac yemeyelim.

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yemezsin şuan bende o şekilde kullanıyorum.
2 Hesap aynı mobil guarda bağlıyken biri banlandığında diğeride banlanıyor. Ama bahsettiğin durumda hiçbir şey olmuyor.

NespaY

80+ Silver
Merhabalar, Ocak ayında hiçbir şey yapmadığım halde haksız yere bir VAC ban yedim çok uğraştım ama VAC bana itiraz hakkı olmadığı açıkça yazıyor heriflerin sisteminde. Her neyse sorum şu, şuanki steam hesabımda guard mailde ama bir şey satmak istediğimde 14 gün beklemek zorunda kalıyorum o nedenle mobil guard geçeceğim. VAC ban yemiş hesaptan telefonu kaldırıp yeni hesaba eklersem sorun olur mu ? Telefonlar aynı oldu diye yine vac yemeyelim.
VAC banı telefon numaranız yemiyor hesabınız yiyor ondan dolayı telefon numaranızı eklerseniz bir sorun olmaz.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Halen şu lafı herkes kullanıyor.
Ben haksız yedim.
Kaç milyon kişi daha haksız yedi düşüneyim bir . sanırsam yiyenlerin tamamı .
Neyse sorunuza geleyim.
Bence riske atmayın ve başka bir tel no girin .

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Comol Ogga
VAC ban yemiş hesabın numarasını yeni hesaba koyarsan o da ban yer, arkadaşımın başına geldi, farklı numara kullan.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Halen şu lafı herkes kullanıyor.
Ben haksız yedim.
Kaç milyon kişi daha haksız yedi düşüneyim bir . sanırsam yiyenlerin tamamı .
Neyse sorunuza geleyim.
Bence riske atmayın ve başka bir tel no girin .
Kardeşim neden yalan söyleyeyim :) Yeni pc toplamıştım ufak ufak yayın testleri yapıyordum CS'yi yayına veremedim siyah ekran veriyordu yayına oyun yerine, o sırada oyunu güvenli olmayan şekillerde başlattım yayına vermek için ve sonuç olarak VAC ban yedim ve haksız yediğim ban içinde ''haksız ban'' deme hakkına sahibim :) Merak etme hilelere en az sen kadar bende tepki gösteriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevaplayan herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kardeşim neden yalan söyleyeyim :) Yeni pc toplamıştım ufak ufak yayın testleri yapıyordum CS'yi yayına veremedim siyah ekran veriyordu yayına oyun yerine, o sırada oyunu güvenli olmayan şekillerde başlattım yayına vermek için ve sonuç olarak VAC ban yedim ve haksız yediğim ban içinde ''haksız ban'' deme hakkına sahibim :) Merak etme hilelere en az sen kadar bende tepki gösteriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevaplayan herkese teşekkürler
Dediğim gibi.
Sağlama al işini.
Hile var mıdır yok mudur bilmem ama sen garantiye al derim :)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer numaran iki hesapta kayıtlıysa biri banlanırsa diğer hesabında banlanır. Ancak telefonunun kayıtlı olduğu hesap banlandıktan 3 ay sonra telefonunu başka hesaba eklersen bir problem olmaz. Süreyi 3 ay diye hatırladım belki farklıda olabilir, araştırabilirsin.

EPekzy

80+
Aynısını yaşadım , aynı telefonu 2 farklı hesabımda kullanmaktan (BAŞKA NE YAPABİLİRDİM?) VAC ban yedim ve açılmadı hiçbir şekilde. Ve aynı telefonu başka yeni bir hesapta kullanırsan yine VAC yersin diye düşünüyorum hiç riske atma.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
Bu konuda net bir açıklama bulamadığımdan riske atmayacağım hocam sağolasn

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Aynı mobil guardda 2 hesabım bağlıydı 1 ini arkadaşlara verirdim hile açmış. Önce o hesap gitti 1 gün sonrasında diğeri.
Bu hesaplar ban yediği gibi 3. hesabımı bağladım hala daha kullanıyorum.
Yorumlarda tecrübe etmeden kaba etten bilgi verenler olduğundan kafan karışması normal.

Top Bottom