Neler Yeni

Steam veya Epic Games olmadan GTA V oynanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan
Ben bir Rockstar hesabı aldım. Sizce Steam ve Epic Games olmadan oynayabilir miyim, ne yapmalıyım sizce?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Ben bir Rockstar hesabı aldım. Sizce Steam ve Epic Games olmadan oynayabilir miyim, ne yapmalıyım sizce?
Steam ve epicden aldığında da mecbur rockstara bağlanıyosun zaten. O ikisi olmadan direk rockstar üzerinden de oynanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam ve epicden aldığında da mecbur rockstara bağlanıyosun zaten. O ikisi olmadan direk rockstar üzerinden de oynanır
ben de steam ile giriş yap diyor bundan kurtulamadım steamı silip denesem olur mu

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
oyunu nereden aldın

Reddif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İzzet Kutay Özdemir
Rockstar Games Launcher'da GTA 5 ekranında Steam'e Giriş Yap yazıyorsa eğer o Rockstar hesabı bir Steam hesabına bağlanmıştır ve sadece o Steam hesabından oynanabilir. Bildiğim kadarıyla Steam ve Rockstar hesaplarının bağlantısını kesemiyorsunuz. Yani ya bağlı olduğu Steam hesabını satın alacaksınız ya da oynayamacaksınız. Üzgünüm.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Rockstar Games Launcher'da GTA 5 ekranında Steam'e Giriş Yap yazıyorsa eğer o Rockstar hesabı bir Steam hesabına bağlanmıştır ve sadece o Steam hesabından oynanabilir. Bildiğim kadarıyla Steam ve Rockstar hesaplarının bağlantısını kesemiyorsunuz. Yani ya bağlı olduğu Steam hesabını satın alacaksınız ya da oynayamacaksınız. Üzgünüm.
Rockstar ile iletişime geçince bağlantının kesilmesi lazım aslında

Reddif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İzzet Kutay Özdemir
Rockstar ile iletişime geçince bağlantının kesilmesi lazım aslında
Zamanında bir Steam hesabının bağlantısını kesip başkasıyla bağlanması için iletişime geçmiştim yapamıyoruz demişlerdi. Değişti mi bilmiyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Zamanında bir Steam hesabının bağlantısını kesip başkasıyla bağlanması için iletişime geçmiştim yapamıyoruz demişlerdi. Değişti mi bilmiyorum.
Benim arkadaş o şekilde yapmıştı fakat bende yazdığımda cevap bile vermediler :d

Top Bottom