Neler Yeni

Steam VPN ile TR den ucuza oyunlar

The Semih

80+ Silver
1698234613186.png

Almanyada arkadaşım var onunla detaylıca konuştum bu konuyu, Avrupada ki oyuncular VPN gibi araçlarla Türkiyeden çook ucuza oyun satın alıyorlamış senelerdir, steamde bunu fark edince 6 ayda böyle zamlar ve dolar sistemine geçiş yapma kararı aldı, çünkü senelerdir steam 2 TL sabitlemişti kur olayını, dolar 18 di kur hala aynıydı, dediğim gibi olay tamamen satışların kar getirmemesinden dolayı

Firma oyunu 59 dolara koyuyor fakat kurnazlar TR den 20 dolara alıyorlar ve firma kazanç yapamıyor sonra bu olay yayılıyor sonuç ortada.

Başka forumdaki bu arkadaşda üstü kapalı ülke ismi vermeden bu taktiği uygulamaya çalışıyor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,182
İsim
SEYF
Alıntıyı görüntüle

Almanyada arkadaşım var onunla detaylıca konuştum bu konuyu, Avrupada ki oyuncular VPN gibi araçlarla Türkiyeden çook ucuza oyun satın alıyorlamış senelerdir, steamde bunu fark edince 6 ayda böyle zamlar ve dolar sistemine geçiş yapma kararı aldı, çünkü senelerdir steam 2 TL sabitlemişti kur olayını, dolar 18 di kur hala aynıydı, dediğim gibi olay tamamen satışların kar getirmemesinden dolayı

Firma oyunu 59 dolara koyuyor fakat kurnazlar TR den 20 dolara alıyorlar ve firma kazanç yapamıyor sonra bu olay yayılıyor sonuç ortada.

Başka forumdaki bu arkadaşda üstü kapalı ülke ismi vermeden bu taktiği uygulamaya çalışıyor.
Bu muhabbet kaç senedir var dostum. Senin para birimin leş paran öldü

Kerem gök

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

bunu ben de arjantinden yapmıştım, tüm dünya bunu yapıyor kaç yıldır. adamlar da çözümü türk lirasını silmekte buldu en son haklı olarak

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu muhabbet kaç senedir var dostum. Senin para birimin leş paran öldü
TL 2015 den beri eridi zaten 8 sene sonra bu kararı aldılar çünkü firmaların satışının yarısından fazlası VPN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu ben de arjantinden yapmıştım, tüm dünya bunu yapıyor kaç yıldır. adamlar da çözümü türk lirasını silmekte buldu en son haklı olarak
21 kasıma kadar avrupadan yüklü oyun alıcaklar adamlar EURO ile aldıkları için.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
TR den açılmış bir hesabınız varsa vpn ye gerek kalmıyor bile.

Top Bottom