Neler Yeni

Steam yavas indirme sorunu

omernthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
steamda gta5 indirken indirmeyi baslattıgımda 12-13 mbit indirme hızı alıyorum 5-6 dk sonra bi anda 1mbite veya altına dusuyor ve asla 1mbiti gecmiyor indirme limiti yok modemi resetledim herseyı yaptım ama yok olmuyor. steamı kapatıp acınca ındırmeyı baslatıyorum gie 12-13 den baslıyor 5-6 dakıka sonra aynı ne yapmalıyım.

Palo DAYI

80+ Silver
kablomu , wıfımı hocam

omernthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikisinide denedim hocam aynı sorun devam etti
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablomu , wıfımı hocam
ıkısınıde denedım hocam aynı sorun gecmıyor bir turlu her turlu seyı denedım daha dun aldım laptopu boyle bir sorun cıkınca kafayı yıcek gıbı oldum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
ismail
region değiştirin

omernthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
indirme hızını etkileyen bir şey vardır. Pc'yi yeniden başlatın tekrar deneyin. Ağ trafiğini görev yöneticisinden izleyebilirsiniz.
Hocam dedıgınızı yaptım ama ag trafiginde hıcbır degısıklık olmuyor steam bı anda ag kullanımını azaltıyor 12mb den 2.4 mb ye sabıtlıyor ve degısmıyor laptopda bıos guncellemesı yaptıktan sonra boyle oldu sızce bı alakası var mıdır.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
ibrahim ahıskalı
Hocam dedıgınızı yaptım ama ag trafiginde hıcbır degısıklık olmuyor steam bı anda ag kullanımını azaltıyor 12mb den 2.4 mb ye sabıtlıyor ve degısmıyor laptopda bıos guncellemesı yaptıktan sonra boyle oldu sızce bı alakası var mıdır.
dün bendede bunun gibi bir şey oldu 8mb de indiriyor normalde 1 mb ye hatta 500kb ye düştü arkada video izliyordum kapattıktan sonra arttı

omernthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
dün bendede bunun gibi bir şey oldu 8mb de indiriyor normalde 1 mb ye hatta 500kb ye düştü arkada video izliyordum kapattıktan sonra arttı
Hocam bende oyle dusundum ve dun gece kımse ınternette degılken denedım ama yıne aynı sekılde oldu bır sey degısmedı. bıos guncellemesıyle bır alakası olabılırmı

Rrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Kağan Göktürk
İnternetiniz 2.4 mu yoksa 5ghz mi eğer 2.4 ise bazen öyle sapıtabiliyor ancak ne zaman düzeleceğide belli olmuyor belkide kablo veya modem sıkıntılı da olabilir

omernthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
hocam modemi degıstırelı 1 ay olmadı modemde 1 sorun oması cok zor oldugunu dusunuyorum. ve ınternet 5ghz hocam bır de yenı fark ettım ındırme hızı 1mbite dustugunde dıske yazmayıda bırakıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,631
Üyeler
147,384
Son üye
Sametee
Top Bottom