Neler Yeni

🔥İndirim STEAM YAZ İNDİRİMLERİ SEPETİM.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Arkadaşlar yaz indirimlerinde alacağım oyunlar aşağıda. son görüşlerinizi bekliyorum ona göre yarın sabah gidip karta para yatıracağım. iyi forumlar(pes21 kesin değil ama diğerleri kesin)
Forza 4 ultimate veya deluxe falan aralarındaki farklar neler?

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
alabilirsen the elder scrolls v skyrim al
Pes 2021 aldığımızda ve pes 2022 çıktığında tekrar satın almak zorunda kalıcakmıyız ? Yoksa pes 2022 pes 2021 in üzerine mi geliyor ?
Alabilirsen Skyrim al ve aynı zaman'Da Witcher 3'ün keyfini çıkar :)
Benim alıcağım tek bir oyun var oda CyberPunk 166tl'ye kaçmaz bu oyun.
zaten steam'Den almak istiyordum.
Güzel oyunlar alabilirsin. Dying light dlclerinede bakabilirsin.
liste bu şekilde olsa nasıl olur?

Ekler

• resim_2021-06-24_214859.png
    resim_2021-06-24_214859.png
    99.7 KB · Hit: 40

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yaz indirimlerinde alacağım oyunlar aşağıda. son görüşlerinizi bekliyorum ona göre yarın sabah gidip karta para yatıracağım. iyi forumlar(pes21 kesin değil ama diğerleri kesin)
r6'yı deluxe al değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir tanesinde sadece car pass veriyor ultimate ise harita dlc'Leri car pass vip ve bir sürü dlc veriyor kısacana dluxe alınmaz.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
OYNANIR. Youtube'tan Witcher 2'nin hikayesini izle veya dinle, yeterli.
Witcher2yi oynamadan 3 oynanır mı ya tekrar 2yi oynamak istemiyorum açıkcası o kadar zaman da ayıramam

Yiğit KAMURAY

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Yiğit KAMURAY
İlgilendiği Kategoriler
SSD / Monitör
Dying Light'ı "Enhanced Edition" olarak satın almanızı öneririm. Spor oyunları oynamadığım için PES hakkında bilgim yok ancak diğerleri gayet güzel oyunlar, her ne kadar şahsen Witcher serisini pek beğenmesem bile en çok beğenilen oyunlardandır.

Tavsiyelerim;

Witcher serisine tam olarak dalmak isterseniz önce 7 adet kitabı var onları okuyun sonra ilk oyundan başlayıp 3 oyunu da oynayın.
Uğraşmak istemesseniz kitapların ve ilk oyunun özetlerini okuyup öyle başlayın 2 ve 3. oyuna.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Forza4Packs.PNG

Soldan sağa doğru Standart, Deluxe ve Ultimate.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Edit: yüksek ihtimalle pes21 yerine r6 deluxe edition alacağım. Bu şekilde yeni fiyat 152 TL oldu.
Güzel oyunlar. Dying light çok iyi oyun ama enhanced al normal alma. The fallowing var. İyi bir DLC

_Ege_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege
Edit: yüksek ihtimalle pes21 yerine r6 deluxe edition alacağım. Bu şekilde yeni fiyat 152 TL oldu.
aga bence Withcer 3 alm.. Özür dilerim Enis abi bence witcher 3 Dünyanın en iyi oyunu (ben iade ett

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
liste bu şekilde olsa nasıl olur?
Güzel oyunlar. Dying light çok iyi oyun ama enhanced al normal alma. The fallowing var. İyi bir DLC
Dying Light'ı "Enhanced Edition" olarak satın almanızı öneririm. Spor oyunları oynamadığım için PES hakkında bilgim yok ancak diğerleri gayet güzel oyunlar, her ne kadar şahsen Witcher serisini pek beğenmesem bile en çok beğenilen oyunlardandır.

Tavsiyelerim;

Witcher serisine tam olarak dalmak isterseniz önce 7 adet kitabı var onları okuyun sonra ilk oyundan başlayıp 3 oyunu da oynayın.
Uğraşmak istemesseniz kitapların ve ilk oyunun özetlerini okuyup öyle başlayın 2 ve 3. oyuna.
Listenin son hali bu şekilde.(liste bu şekilde olsa nasıl olur mesajına giderek bakabilirsiniz)

HüseyinG

80+ Bronze
Arkadaşlar bir şey farkettiniz mi bilmiyorum ama indirimde alınınan oyunlar neredeyse hep aynı. Ya f/p oyunlar olduğu için tercih ediliyor ya da steam da başka oynanacak oyun yok.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,671
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Arkadaşlar bir şey farkettiniz mi bilmiyorum ama indirimde alınınan oyunlar neredeyse hep aynı. Ya f/p oyunlar olduğu için tercih ediliyor ya da steam da başka oynanacak oyun yok.
f/p oldukları için.

Top Bottom