Neler Yeni

Steamde indirme problemi

Bertid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlkay
Steamde bir oyunu indirmek istediğimde belli bir süre normal bir şekilde indirme yapıyor, internetimde yazıldığı gibi bir sorun olmadan indirme yapabiliyorum fakat bir süre sonra indirme hızı yerleri görüyor ve bir daha düzelmiyor steamı kapatıp açmam gerekiyor düzelmesi için. Bu sorunu eskiden yaşamıyorduım yeni yeni yaşamaya başladım nedenini bir türlü anlamadım bir sürü yol denedim ama başarısız oldum. Aşağıya bahsettiğim konuyla alakalı birkaç görsel bırakıyorum.
1725656053066.png
1725656224848.png

Ekler

• 1725656212565.png
    1725656212565.png
    332.2 KB · Hit: 17

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Fatih Öztütk
Ssd okuma yazma hızı ile ilgilidir büyük ihtimalle

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Fatih Öztütk
bir çözümü olmasını çok istiyorum evde değilken de indirme yapmak istiyorum fakat nafile
m 2 ssd okuma yazma hızı var dandık marka olmanası lazım şu an da bende wifi ile indirme hızım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-09-07 001223.png
    Ekran görüntüsü 2024-09-07 001223.png
    486.2 KB · Hit: 16

Bertid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
m 2 ssd okuma yazma hızı var dandık marka olnanası lazım şu an da bede wifi ile indirme hızın
wifi indirme hızımda veya m2 ssdm'de bir problem yok m2'nin yanına normal ssd koydum ben o zamanda da bir problem olmadı. ikinci bilgisayarımdan indirme yapabiliyorum ve böyle bir sorun olmuyor (wifi dediğiniz için diyorum) ssd için de önceden de kullandığım ssd'ler çıkartma takma bile yapmadım. sadece tozlarını temizledim o kadar hiçbir farklılık yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarı aldığım günden itibaren tonla şey indirdim ve hiçbirinde bu sorunu yaşamadım ve bu sorunu sadece steamde yaşıyorum başka applerde aynı problem yaşanmıyor

YazılımKafa

80+ Silver
Steamde bir oyunu indirmek istediğimde belli bir süre normal bir şekilde indirme yapıyor, internetimde yazıldığı gibi bir sorun olmadan indirme yapabiliyorum fakat bir süre sonra indirme hızı yerleri görüyor ve bir daha düzelmiyor steamı kapatıp açmam gerekiyor düzelmesi için. Bu sorunu eskiden yaşamıyorduım yeni yeni yaşamaya başladım nedenini bir türlü anlamadım bir sürü yol denedim ama başarısız oldum. Aşağıya bahsettiğim konuyla alakalı birkaç görsel bırakıyorum.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
İndirme önbelleğini silmeyi dene. Ssd kaynaklı olduğunu düşünmüyorum 100 mbps internette indirme hızı çok olmadığı için sdd ler genelde yeterli gelir

Bertid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlkay
Alıntıyı görüntüle
Ayarlardan indirme bölgesini değiştirmeyi denediniz mi ?
türkiyeden başka bir şehir denedim ülke denemedim denemeli miyim başka ülkeyi?

İndirme önbelleğini silmeyi dene. Ssd kaynaklı olduğunu düşünmüyorum 100 mbps internette indirme hızı çok olmadığı için sdd ler genelde yeterli gelir
onu çok yaptım düzelmedi :(

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Fatih Öztütk
wifi indirme hızımda veya m2 ssdm'de bir problem yok m2'nin yanına normal ssd koydum ben o zamanda da bir problem olmadı. ikinci bilgisayarımdan indirme yapabiliyorum ve böyle bir sorun olmuyor (wifi dediğiniz için diyorum) ssd için de önceden de kullandığım ssd'ler çıkartma takma bile yapmadım. sadece tozlarını temizledim o kadar hiçbir farklılık yok.

bilgisayarı aldığım günden itibaren tonla şey indirdim ve hiçbirinde bu sorunu yaşamadım ve bu sorunu sadece steamde yaşıyorum başka applerde aynı problem yaşanmıyor
kusura bakma ben fıber sandım oyzde ssd sıkıntılı dedim aynı sorun bende epıc te olmuştu sonra kendılıyınden duzeldi

Top Bottom