Neler Yeni

Steam'deki Forza Horizon 4 sorunlu mu ?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben indirimdeyken Forza Horizon 4 ultimate aldım oyunu daha yüklemedim bilgisayarımda yer yok HDD alacağım, az önce birkaç forum kullanıcısı da konu açmış oyuna girmiyor diye bende şu anda tedirginim acaba bende de oyuna girmez mi diye, sizce bu neden oluyor olabilir ya da bu güncelleme ile giderilebilir mi ? Ya da Steam'de ucuz işte ucuz etin yahnisi böyle mi olur ? :ROFLMAO:

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,433
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben indirimdeyken Forza Horizon 4 ultimate aldım oyunu daha yüklemedim bilgisayarımda yer yok HDD alacağım, az önce birkaç forum kullanıcısı da konu açmış oyuna girmiyor diye bende şu anda tedirginim acaba bende de oyuna girmez mi diye, sizce bu neden oluyor olabilir ya da bu güncelleme ile giderilebilir mi ? Ya da Steam'de ucuz işte ucuz etin yahnisi böyle mi olur ? :ROFLMAO:
Evet Steam versiyonu sorunlu. Ben de de başlarda drop sorunu vardı. Oyuna şu ana kadar 3-4 tane güncelleme geldi ve drop artık çok az oluyor. Yani herkeste farklı farklı hatalar var. Sadece Steam sürümü değil Microsoft sürümünde de hatalar var. Oyunun guncellenmesini beklemek zorundayiz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,282
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Microsoft versiyonunda da sorun yok diyemeyiz :D

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Evren avcı
hertürlü soru var kardeşim drop mu istersin oyundan atma mı?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
25 saat oynadım. Şuana kadar gördüğüm tek sorun sahne geçişlerinde kısa bir drop yiyorum. Çok da rahatsız eden bir sorun değil. Hatırladığım kadarıyla Microsoft versiyonunda da bu sorunu yaşıyordum. Belki PC kaynaklıdır bilmiyorum. Onun haricinde ne 1 kere crash yedim ne de başka bir şey.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
25 saat oynadım. Şuana kadar gördüğüm tek sorun sahne geçişlerinde kısa bir drop yiyorum. Çok da rahatsız eden bir sorun değil. Hatırladığım kadarıyla Microsoft versiyonunda da bu sorunu yaşıyordum. Belki PC kaynaklıdır bilmiyorum. Onun haricinde ne 1 kere crash yedim ne de başka bir şey.
Aynen sahne geçişlerinde droplar oluyor.

Top Bottom